Замовити дзвінок

Обладнання для камінів з водяним контуром


20.00€
75.00€
Каталог товарів, який допоможе вам вибрати камін дров'яної. У нашому інтернет-магазині камінів ви можете купити камін як для повітряного обігріву, так і з функцією твердопаливного котла. Також можна підібрати все необхідне обладнання для каміна з водяним контуром.

Чи потрібно додаткове обладнання для камінів з водяним контуром?

Однозначно так, оскільки воно забезпечує надійну і ефективну експлуатацію каміна з водяним контуром. Давайте докладніше розглянемо, що потрібно для установки каміна з водяним контуром і як воно працює.
  1. Автоматика Включення насоси при досягненні води в каміні до відповідної температури. Керує дросельною заслінкою подачі повітря в камін. І, що найголовніше, допомагає заощадити до 20% палива;
  2. Розширювальний бак Працює як засіб безпеки при перегріванні, якби таке, що вода в каміні закипить. У разі відключення електроенеріі насоси каміна перестануть працювати, автоматика повністю закриє подачу повітря і інтенсивність горіння почне знижуватися. Якщо ж все-таки відбудеться перегрів і вода закипить, то перетече в розширювальний бак і піде в каналізацію.
  3. Запобіжний клапан Спрацьовує тільки при підвищенні тиску в каміні і підбурює надлишок в каналізацію.
  4. Пластинчасті теплообмінники Використовуються в тому випадку, якщо камін підключається в відкриту систему (з розширювальним бачком), а система опалення закритого типу. У пластинчастому теплообміннику відбувається теплопередача від системи каміна системі опалення;
  5. Термозахист. Встановлюється на камінній топці, як додатковий засіб безпеки. Вона спрацьовує при температурі води в каміні 95 ° C.
Отже, якщо хочете отримати ефективне і надійне опалення від каміна, рекомендуємо дотримуватися вимог з підключення та експлуатації каміна з водяним контуром. Ми працюємо виключно з надійними виробниками, як камінних топок, так і всього необхідного обладнання для каміна з водяним контуром.