Замовити дзвінок

Каміни в англійському стилі


Камін в англійському стилі

Класичний камін – опалювальний прилад, який не тільки якісно виконує своє завдання, але ще й гарно виглядає, надаючи інтер'єру аристократичності та вишуканості. Це функціональна річ, яка дарує тепло, а також привабливтй інтер'єрний елемент.

Пропонуємо до вашої уваги ознайомитися з тими плюсами, які вибирає клієнт, який прийняв рішення купити камін з мармуру в класичному стилі. Але спочатку варто торкнутися питання, які особливості характерні для такої конструкції.

Як відрізнити каміни в класичному стилі від інших

Насамперед такий камін видно по його прямому димарю. Ця деталь формою є прямим паралелепіпедом. Димар має площу, трохи менше корпусу конструкції каміна. Для однієї з його стін характерне прилягання до несучої стіни приміщення, в якому встановлено камін. Якщо розглядати це питання з історичної точки зору, то саме такий дизайн камінів був свого часу популярним у середньовічній Англії. Звідси й назва стилю. Але, звичайно, подібна опалювальна конструкція була по кишені не всім, а тільки власникам знатних маєтків. На сьогоднішній день каміни з мармуру в класичному стилі набагато доступніші. Тому підібрати та придбати їх можуть багато людей. І для цього є ціла низка причин.

5 причин купити мармуровий камін

Серед переваг, які надають класичні каміни в інтер'єрі, є:

  1. Елегантність у поєднанні з практичністю. Такий камін виглядає стильно незалежно від трендів моди. Це інвестиція у гарний інтер'єр, яку можна сміливо назвати довготривалою. Вам не доведеться шкодувати про встановлення подібного каміна через якийсь час, адже він не виходить із моди і не втрачає актуальності.
  2. Статус та презентабельність. Каміни з мармуру, які виконані у класичному англійському стилі, виглядають дуже солідно. І хоча сьогодні вони доступні багатьом людям, асоціація зі знатними маєтками виникає при одному виді такої конструкції. Дизайн класичних камінів далекий від мінімалізму, але він не виглядає нав'язливо і не є візуально перевантаженим.
  3. Функціональність. Незважаючи на свою привабливість, такі каміни мають баланс естетики та функціоналу. Вони добре працюють і при цьому в них немає жодних зайвих деталей. Конструкція продумана до найдрібніших елементів.
  4. Ефективність. Дивлячись на те, що англійські каміни з відкритим порталом не є «рекордсменами» за своїм ККД, можна встановити камінну топку, щоб обігрівати приміщення і зробити портал в англійському стилі.
  5. Натуральність та сприяння релаксу. Напевно, картини, де сім'я чи компанія друзів збирається увечері за каміном, п'є ароматний чай та розмовляє на душевні теми, у багатьох викликають приємні асоціації. Класичні каміни в інтер'єрі, оформлені в англійському стилі, дають можливість перенести подібну картину в життя. Відпочиваючи біля каміна і слухаючи, як у ньому потріскують поліна, можна дійсно розслабитися і хоч на якийсь час забути про робочу суєту.

Це далеко не повний список тих плюсів, які забезпечує установка в будинку «англійського» каміна. Однак і такого списку, ймовірно, буде достатньо для тих, хто вміє оцінити найкращі традиції у виробництві та облаштуванні опалювальних конструкцій.

Що важливо знати

Дуже важливо, щоб установку такого каміна проводили люди, які мають для цього достатні знання та досвід. Від самостійного монтажу краще утриматись. Сама по собі конструкція каміна з відкритим порталом вимагає багато уваги та дотримання правил пожежної безпеки.

Ще один момент полягає у виборі каміна. Асортимент таких опалювальних приладів є досить великим. Тому не варто думати, що класика однотипна та одноманітна. Це зовсім не так. Серед асортиментного ряду класичних камінів в англійському стилі можна підібрати різні варіанти та модифікації дизайну. При такому підході до вибору вам вдасться зупинити свою увагу на каміні, який оптимально впишеться в інтер'єр, одночасно ставши вдалим візуальним акцентом і гармонійним доповненням до оформлення приміщення.

Варто також відзначити, що, незважаючи на конструкцію, яка на вигляд здається складною, такий камін досить простий в експлуатації. З правил догляду важливо знати, насамперед, те, що потрібно проводити чищення такого каміна щорічно. І, звичайно, дотримуватися правил техніки безпеки, які актуальні для використання будь-якої камінної конструкції з відкритим порталом. Підбиваючи підсумки, слід акцентувати на тому, що камін в англійському стилі гарно виглядає, добре працює і наповнює атмосферу будинку справжнім затишком.

Звертайтеся та ми допоможемо Вам створити камін Вашої мрії! Наші контакти