Замовити дзвінок

Автоматика Tatarek


80.00€ 115.70€
31% - 35.70€
100.00€ 142.70€
30% - 42.70€
119.00€ 132.00€
10% - 13.00€
141.00€ 176.60€
20% - 35.60€
Основна особливість системи опалення від каміна - складність її регулювання в ручному режимі. Самостійно досить складно контролювати процес горіння і відповідно підтримувати необхідну температуру в системі. Для того щоб вирішити цю проблему і були розроблені автоматика для камінів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити автоматику камінів від провідного європейського виробника - TATAREK. Компанія, розташована у Вроцлаві і займається виробництвом терморегуляторів для котлів опалення з 1988 року. За цей час продукція TATAREK встигла відмінно зарекомендувати себе як на європейському ринку, так і за його межами. Вся автоматика для камінів і котлів опалення розробляється власним конструкторським бюро бренду і адаптується під той або інший пристрій. Це дозволяє їй відмінно поєднуватися з обладнанням і показувати високу ефективність. Завдяки таким відмітним якостям терморегулятори для систем опалення від компанії TATAREK в останні кілька років завоювали безліч престижних профільних нагород як в Польщі, так і за її межами.

ЧОМУ ВАРТО купити автоматику КАМІНІВ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ?

  1. Компанія «Енергозберігаючі системи - офіційний дилер бренду TATAREK на території України. Це означає - звертаючись до нас ви отримуєте оригінальну продукцію від виробника за вигідною ціною без величезної посередницької накрутки.
  2. Великий вибір. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент рішень для терморегуляції систем опалення. Від простих варіантів ручного регулювання оборотів камінного вентилятора, до складної автоматики для камінів з водяним контуром, що відповідає відразу за безліч параметрів. Таким чином, ви можете або самостійно вибрати необхідний пристрій, або скористатися послугами консультантів, які підберуть оптимальне рішення для вашого каміна.
  3. Надійність. Продукція компанії TATAREK відповідає всім європейським вимогам безпеки і має необхідні сертифікати якості. На усі товари бренду в нашому інтернет-магазині діє гарантія - 2 роки.
  4. Допомога в установці. Досвідчені фахівці завжди готові детально проконсультувати вас, а також виконати весь спектр робіт з монтажу обладнання.