Замовити дзвінок

Каміни з водяним контуром


2 075.00€
Камінна топка W-600 Prestige, 15кВт
(2)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  100-160
2 150.00€
Камінна топка Lechma ECO W-210, 19кВт
(3)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  170-220

Каміни з водяним контуром візуально практично не відрізняються від класичної камінної топки, але мають істотні відмінності в принципі роботи та обігріву. Сьогодні, у зв'язку з постійним зростанням цін на електрику і газ, дуже важливо мати якісну і ефективну альтернативу цьому виду опалення. І камін з водяним контуром допоможе Вам у цьому - він зручний, практичний, має оригінальний вигляд і найголовніше він дозволить Вам економити при обігріві будинку.

Каміни, які працюють за таким принципом, виконують функцію опалювального приладу і прикрашають інтер'єр приміщення. Саме тому, вибравши для встановлення в будинку камін з водяною сорочкою, Ви отримуєте якісну опалювальну систему, яка працює за принципом твердопаливного котла. При цьому не вимагає окремого приміщення і є відмінним елементом декору.

Опалювальне обладнання з водяним контуром від бренду Lechma і Unico - це надійне, ефективне і економне обладнання для обігріву приміщень. У нашому інтернет-магазині ви знайдете камінні топки різної потужності і дизайну. Але для каміна з водяним контуром важлива не тільки естетична привабливість його фасадної частини. Також важливо звертати увагу на надійність швів топки, вони повинні бути міцними і герметичними.

Каміни Lechma і Unico володіють саме такими свластивостями. Камінні топки з водяним контуром дуже часто називають «термокаміни», «камінами з водяним опаленням», «камінами з водяною сорочкою», «водяними камінами» і т.д. - всі ці назви описують основний принцип роботи даної опалювальної системи.

Каміни з водяним контуром

Каміни з водяним контуром

Камінна топка з водяним контуром має подвійний корпус, між стінками якого знаходиться водяний контур, який ще називають водяною сорочкою. Водяний контур - це подвійні металеві стінки.

Простір між стінками заповнюється теплоносієм - водою або антифризом (38 - 45 літрів). Крім того, топки такого типу обладнані системою подачі повітря з вулиці (зовнішнього повітря), що забезпечує більш раціональну витрату палива. На згоряння 1 кг дров треба 8м³ повітря.

Принцип роботи таких камінів особливо не відрізняється від роботи твердопаливних котлів. Основна їхня відмінність полягає у можливості встановлення у кімнаті.

Топка з водяним контуром одночасно виконує дві функції - ефективного опалення і елементу декору, біля якого може зібратися вся родина.

Камін в будинку з водяним опаленням, так само як і дров'яний камін або будь-який твердопаливний котел, потребує заправки дровами або брикетами.

Принцип роботи такого каміна полягає у тому, що вода, яка знаходиться в просторі між стінками топки каміна, нагрівається, і при досягненні певної температури, буде розподілятися по системі опалення, таким чином нагрівати інші приміщення.Все це відбувається автоматично, завдяки чіткій і безперебійній роботі системи керування. А Ви в цей час просто сидите біля каміна і насолоджуєтеся його теплом і чарівною енергетикою вогню. 

Піч або камін з водяним контуром також може забезпечувати ваш будинок безперебійною подачею гарячої води, в такому випадку його необхідно під'єднати до накопичувального баку.

Як працює камін з водяним контуром в теплу пору року?

Звичайно влітку, теплою весною або восени не потрібно використовувати опалення, але якщо вам хочеться посидіти ввечері біля каміна, це можна зробити. При цьому вироблене тепло буде використовуватися для підігріву води для побутових потреб.

Каміни на дровах: як вибрати?

При виборі каміна виникає досить багато питань. Перш за все, вам потрібно визначитися з тим, яку функцію він буде виконувати: виключно естетичну чи опалювальну?

Якщо все ж пріоритетом є обігрів будинку, то залишається вибрати модель і правильно підібрати потужність. Розрахунок робиться при умові середніх тепловтрат будинку.

Тому можна розраховувати, що на 1м² потрібно 10кВт потужності при висоті приміщення до 3м.

Також важливо, щоб якість виробництва опалювального обладнання і якість використаних матеріалів були відповідними. Це істотно впливає на ефективність обігріву, безпеку при експлуатації і на термін служби.

Що потрібно врахувати при виборі каміна з водяним контуром

Якщо Ви вирішили підключити камін у систему опалення, Вам потрібно знати наступне:

 • Опалювальну площу будинку, для правильного підбору потужності каміна.
 • Розмір димового каналу.
 • Матеріал виготовлення стін, теплопровідність вікон і товщину утеплювача (для орієнтовного визначення тепловтрат будинку).
 • Вивчити репутацію та досвід роботи фірми-виробника, оскільки якість камінної топки грає дуже важливу роль.
 • Реальні відгуки користувачів.
 • Дров'яні каміни з водяним контуром виготовляють виключно з сталі. При роботі камінний котел для водяного опалення знаходиться під тиском, тому якість виконання вимагає перевірки часом, а показник потужності повинен відповідати вимогам до опалювальної площі.

  У характеристиці зазначений показник номінальної потужності, тому брати камін "з запасом" не потрібно. Чим краще утеплений будинок, тим менше коштів знадобиться на його обігрів. Наприклад, тепловий камін потужністю 15 кВт здатний обігрівати до 180 м². Крім того необхідно врахувати і кількість теплих підлог, поряд з потребою в гарячій воді та ін.

  Чому варто купити камін-котел з водяним контуром саме у нас?

  1. Ми пропонуємо камінні топки тільки від провідних виробників дров'яних камінів в Європі. Які більше 20 років працюють на цьому ринку. Весь цей час вони займаються удосконаленням конструкції і збільшенням ефективності своїх виробів. Також постійно розробляють нові більш сучасні моделі.
  2. Контроль якості здійснюється на кожному виробничому етапі, починаючи з оцінки якості сировини і закінчуючи перевіркою надійшов на склад готового товару. У виробництві камінів водяного опалення компанія Unico і Lechma використовують тільки сертифіковану сталь, яка відрізняється стійкістю до температурних навантажень.
  3. Завдяки відповідній марці сталі, а також якісному зварювання такі каміни з водяним контуром можуть працювати у безперервному режимі: 7 днів/тиждень, 24 години/добу.
  4. На етапі розробки кожної нової моделі, експерти досліджують топку в лабораторних умовах на базі Інституту Опалювальної Техніки. Там перевіряють відповідність по робочому тиску каміна і потужності протягом одного місяця. Зовнішній контроль якості на виробництві - це звичайне явище в країнах Європи при виготовленні якісного опалювального обладнання і не тільки!
  5. Офіційна гарантія від виробника

  Ми зацікавлені у тому, щоб запропонувати Вам продукцію тільки високої якості!

  8 основних переваги камінів з водяним контуром:

  1. Нескладний монтаж. Встановлення такого каміна вимагає певних знань і умінь в роботі з системою опалення. Для людини, який має такі навички підключення водяного каміна у звичайну систему опалення, не складе великих труднощів.
  2. Висока ефективність. Коефіцієнт корисної дії таких камінів досить високий, він може становити навіть 88%. Їхні потужності достатньо для того, щоб обігріти будинок площею до 500 м².
  3. Довговічність. Камінні топки з нашої пропозиції виготовлені зі спеціальної сталі, яка не боїться температурних навантажень. Саме тому термін експлуатації такого каміна складає 25-30 років.
  4. Економність. Обігрів будинку за допомогою твердого палива істотно дешевший ніж використання електрики чи газу.
  5. Безпека. Герметичність камінної топки запобігає потраплянню диму або запаху в приміщення.
  6. Багатофункціональність. Це варіант "2 в 1": твердопаливний котел + елемент інтер'єру.
  7. Автономність. З таким обладнанням Ви незалежні від газу і можете обігрівати будинок, навіть якщо його не підвели до будинку. Це відмінний варіант для заміського будинку? який далеко від комунікацій.
  8. Естетичність. Завдяки великому асортименту, Ви без проблем зможете підібрати модель відповідно до дизайну приміщення.

  Які підготовчі роботи потрібно зробити перед установкою каміна з водяним контуром

  Перш ніж встановлювати камін з водяним контуром, потрібно переконатися, що:
  • Димовий канал відповідного розміру
  • Зроблена подача зовнішнього повітря до місця каміна
  • Підготовлено місце для установки з цементної стяжки висотою 10-15 см

  Варіанти підключення каміна з водяним контуром

  Є кілька схем підключення каміна: відкрита (з розширювальним баком) і закрита.

  • Відкрита система, це коли над каміном встановлюється бак без тиску, об'ємом 18 л. Він служить у разі закипання води в каміні. Із закритою системою опалення така система поєднується з допомогою пластинчастого теплообмінника. Ця система повністю безпечна при перегріві.
  • Закрита система це коли камінна топка підключена безпосередньо у систему опалення. В такому варіанті обов'язково треба використовувати термозахист і забезпечити резерв холодної води і безперебійне електроживлення.

  Система опалення каміном з водяним контуром - схема підключення

Чи може водяний камін працювати паралельно з газовим чи електричним котлом?

У випадку з водяним каміном важливо не тільки правильно його підключити, але і правильно декорувати. При експлуатації може знадобитися отримати доступ до певних елементів системи, тому важливо це передбачити при обробці каміна. Де і які решітки потрібно використовувати читайте ТУТ

Де купити топку для каміна з водяним контуром

Купити камін з водяним контуром за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині Енергозберігаючі системи. Ми є офіційним представником в Україні камінів з водяним контуром Unico і Lechma. Більш детально ознайомитися з обладнанням цих брендів - ви можете в наших магазинах в Києві і Львові. Для покупки опалювального обладнання в інших містах України, скористайтеся нашим інтернет-магазином, де представлені всі товари для створення тепла і затишку у вашому домі: топки, каміни та інше опалювальне обладнання.

  Звертайтеся до нас:

  Головний офіс:
  філія:

  79009, м Львів

  пр. В. Чорновола, 16 Б

  (ЖК "Авалон", ТЦ "Ашан")

  +38 (067) 60-98-574

  +38 (050) 163-07-38

  e-mail: info@energy-safe.com.ua

  Графік роботи: пн-пт 9.00-18.00 сб., Вс. - за домовленістю

  02121, м Київ

  вул. Вірменська, 29

  (10 хв. Від ст. М. Вирлиця)

  +38 (099) 19-111-47

  +38 (068) 301-38-39

  e-mail: kiev@energy-safe.com.ua

  Графік роботи: пн-пт 9.00-18.00 сб., Вс. - за домовленістю

  • Ми пропонуємо широкий асортимент опалювального обладнання від європейських виробників;
  • широкий діапазон цін дозволить кожному підібрати опалювальну систему відмінної якості і за прийнятною вартістю;
  • до ваших послуг консультанти інтернет-магазину, які допоможуть з вибором обладнання, прорахунком вартості його доставки і установки;
  • у нас ви можете замовити послугу монтажу опалювального обладнання у будь-якому містах України; доставка замовлень здійснюється кур'єрськими службами по Україні.