Замовити дзвінок

Печі з водяним контуром


Печі з водяним контуром

Печі з водяним контуром - це твердопаливне обладнання тривалого горіння, яке можна підключити у систему опалення та опалювати будинок площею до 120м². Тобто в конструкції печі є вода, яка нагрівається і циркулює по системі опалення всього будинку. Вона не тільки нагріває повітря навколо себе, але й подає теплоносій системи опалення, який циркулює системою, і подає тепло на радіатори чи теплі підлоги. 

Яку площу може обігріти така піч з водяним контуром?

Виготовляється таке обладнання з різною тепловою потужністю, тому таке його потрібно підбирати згідно опалювальної площі будинку. Якщо будинок площею до 120-150м² то можна розраховувати на його обігрів з допомогою такої печі. Тобто її принцип роботи такий як у твердопаливного котла.

Основні переваги печей з водяним контуром:

 • Не потребує оздоблення, по дизайну можна вибрати той варіант, який Вам до вподоби;
 • Досить швидко нагріває приміщення;
 • Компактні розміри печі дозволяють встановити її в будь-якому приміщенні;
 • Доступна ціна.

Типи печей з водяним контуром

Перше на що потрібно звернути увагу це те, що вони можуть бути виготовлені як з сталі так і з чавуну. Великим прогресом у цій галузі є те, що є моделі з варильною поверхнею та духовкою. Тобто можна опалювати будинок і одночасно приготувати смачні страви на дровах.

Поєднуючи в собі функції повноцінного кухонного та опалювального обладнання, такий пристрій є найбільш раціональним і енергоефективним рішенням для приватного будинку чи дачі. Особливою популярністю дане обладнання користується за межами міста, де немає центрального опалення та газопостачання.

Переглянути чавунну піч з варильною поверхнею і водяним контуром

Конструкція печі з водяним контуром

 • Конструкційно піч з водяним контуром і варильною поверхнею зроблена таким чином, щоб вона витримала постійні температурні навантаження протягом багатьох років експлуатації.
 • Має високий ККД до 93-95%, оскільки після згоряння палива пристрій деякий час прогріває повітря навколо себе, завдяки накопиченому раніше теплу.
 • В деяких моделях передбачена подача зовнішнього повітря безпосередньо у камеру горіння.

Переваги печей з водяним контуром

Не тільки багатофункціональність є основною причиною покупки такого пристрою. Варильні печі з водяним контуром особливі тим, що споживають дуже мало палива. В них можна використовуватися будь-який тип твердого палива, включаючи вугілля, брикети, дрова, тому прилад особливо актуальний в умовах недоступності газопостачання або його повної відсутності.

Опалювально-варильна піч з водяним контуром, купити яку ви зможете у нашому інтернет-магазині - це сучасне обладнання з цілим рядом технічних переваг:

 • Високий ККД у порівнянні з печами конвекційного типу опаленням. В якості основних матеріалів використовується високоякісна сталь і чавун, здатні витримати гранично високі температури.
 • Широкий вибір моделей в декількох варіантах кольорів і сучасному дизайні, який впишеться в приміщення з будь-яким інтер'єрним стилем.
 • Варильні печі з водяним контуром опалення мають достатньо велику варильну поверхню, тому можна приготувати відразу декілька страв.
 • 100% герметичність. Дим, іскри, вогонь гарантовано не потраплять всередину приміщення - обладнання абсолютно безпечне і може встановлюватися у житлових кімнатах.
 • Можна використовувати в режимі безперервного горіння.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити піч з водяним контуром і варильною поверхнею, яка гарантовано якісно буде опалювати будь-яке приміщення і дозволить з комфортом готувати улюблені страви без застосування електричних чи газових приладів.

У нас представлені тільки сучасні надійні моделі від провідних світових брендів, таких як: Romotop (Чехія), MBS (Сербія), INVICTA (Франція).

Якщо Ви купите піч у нас, то отримаєте офіційну гарантію від виробника.

Потрібна консультація? Телефонуйте і ми відповімо на будь-які питання і дамо повну технічну інформацію про вподобану модель - НАШІ КОНТАКТИ