Замовити дзвінок

Димоходи


21.25€
У проектуванні каміна дуже важливо врахувати всі нюанси, пов'язані з його використанням і обслуговуванням. Перш за все, потрібно подбати про димоходи вашого будинку. Дуже часто набуваючи дороге опалювальне обладнання замовники прагнуть заощадити на таких елементах опалювальної системи, як димар. Від якісного димоходу залежить не тільки ефективне функціонування печі або каміна, але також безпеку їх використання в вашому домі. Всім відомо, що димоходи служать для виведення продуктів згоряння з опалювальної системи назовні. Але це далеко не всі його функції. Правильно встановлений димохід забезпечить опалювальну систему:
  • Ефективним процесом згоряння палива;
  • Чи не допустить перевитрати палива;
  • Вбереже від попадання чадних газів в приміщення.
До вибору димоходу слід підходити з усією ретельністю, в цьому вам допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину. Звичайно, установкою даної конструкції ви можете займатися самостійно, але все ж важливо дотримуватися деяких правил і рекомендації виробника.

Якими можуть бути димохідні канали:

  1. Димарі керамічні;
  2. З нержавіючої сталі;
  3. Кам'яні з цегли.
Детальний опис технічних характеристик обладнання допоможе підібрати вам необхідний товар. У разі необхідності до ваших послуг консультанти інтернет-магазину, які завжди допоможуть з вибором димоходів та іншого опалювального обладнання, прорахунком вартості його доставки і установки в вашому місті. Доставка замовлень здійснюється кур'єрськими службами по містах України.