Замовити дзвінок

Cталеві каміни


1 757.00€
Камінна топка Hajduk Smart 1V, 8кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80

Сталеві каміни - живий вогонь у Вашому домі!

Сучасні сталеві каміни - це справжній живий вогонь з можливістю нагрівання повітря в декількох приміщеннях. Асортимент сталевих камінів по дизайну досить великий. Ви без проблем можете вибрати той камін, який буде відповідати вашим перевагам і стилю інтер'єру.

Чому обирають сталеві камінні топки?

Ми пропонуємо сталеві каміни 2-х польських виробників Lechma (Ekominek) і Hajduk.Такіе каміни можуть бути різними по конфігурації: з рівним склом, кутові камінні топки (двосторонні), тристоронні та тунельні. Також їх можна замовити за індивідуальними параметрам.Сталь - це матеріал, який швидко нагрівається і так само швидко віддає тепло. За цим показником камінні топки, сталеві, мають перевагу перед чавунними. Якщо Ви ставите завдання швидко нагріти приміщення - вибирайте сталеву камінну топку.Но по теплоємності сталеві каміни поступаються чугунним.Для того, щоб сталева камінна топка утримувала тепло довше, її камеру горіння викладають акумулює матеріалом (шамот, вермикуліт або жаробетон) .Звичайно це каміни з великими дверцятами з термостійким склом. Відкриття дверки може бути бокове або вертикальне (гільйотина) .Все пропоновані нами сталеві каміни мають подачу зовнішнього повітря для горіння, що запобігає спалювання кисню в приміщенні.

Переваги і недоліки сталевих камінів

переваги:
 • Великий вибір моделей з дизайну і розміру;
 • Швидко нагрівається і віддає тепло.
недоліки:
 • Сталь - це матеріал, який не тримає тепло. При шамотної або ВЕРМИКУЛІТНА футеровке сталеві камінні топки утримують тепло до 5-6 годин (для порівняння: чавунна камінна топка з товщиною чавуну 1-2 см буде утримувати тепло до 8-12 годин).

Як працює камін встановлений в приватному будинку

width = Монтаж каміна можна зробити як в приватному будинку так і в квартирі (за умови власного димоходного каналу) .Стальная камінна топка обігріває приміщення за тим же принципом, що і чавунна. Холодний кімнатне повітря нагрівається, піднімається вгору, накопичується в тепловій камері і після цього нагрітий виходить через ґрати. Таким чином можна обігрівати не тільки кімнату, в якій розташований камін, а й інші приміщення в будинку.

Що таке "камін із закритою топкою" або "закритий камін"

Відомо, що раніше будували тільки відкриті каміни, які були малоефективними. Потім почали використовувати дверку, яка покращувала опалювальну можливість каміна. Таким чином, вдалося досягти ККД до 25% .Тільки останні 15-20 років почали встановлювати повністю закритий камін. Тобто встановлюється камінна топка зі скляною дверкою, яка прикрашається порталом. Через скло ви зможете дивитися на вогонь. ККД такого каміна буде вище, ніж в попередніх моделях, однак він буде залежати вже від самої камінної топки. Для того, щоб отримати високий коефіцієнт корисної дії каміна, потрібно встановити камін із закритою топкою. Він повинен бути герметичним, виготовлений з якісних матеріалів, що не прогорають після першого опалювального сезону.

Як правильно вибрати закритий камін зі сталі

Вибираючи камін із закритою топкою, потрібно врахувати певні характеристики камінної топки:
 1. Камінна топка повинна бути розрахована на безперервну експлуатацію.
 2. Повинна бути можливість подачі зовнішнього повітря безпосередньо в камеру горіння (1кг дров спалює 8м³ кисню).

Якими повинні бути каміни з металу

 1. Камін повинен бути виготовлений з вогнетривкої сталі, яка витримує високі температурні навантаження.
 2. Товщина металу повинна бути не менше 4 мм.
 3. Внутрішня частина камери горіння повинна бути футерованная шамотом або жаробетоном.
Отже, в першу чергу треба переконатися в якості камінної топки, починаючи від марки стали і закінчуючи якістю виконання.

Як купити камін, не виходячи з дому

Ви можете купити камін в наших салонах в Києві і Львові, де є виставкові зали.Еслі ви перебуваєте в будь-якому іншому місті, ми здійснюємо безкоштовну доставку камінів по Україні такими транспортними перевізниками як Нова Пошта, Інтайм, Делівері та ін. Вже через 1-2 дня ви зможете отримати замовлення. Безкоштовна доставка може бути тільки на склад перевізника. Адресна доставка відбувається вже за рахунок покупця.

Чому варто купити камін у нас?

 1. Ми, компанія "Енергозберігаючі системи", є найбільшим вузькоспеціалізованим інтернет-магазином в Україні, який не тільки продає, але і монтує системи опалення від каміна. Наші фахівці працюють по всій території України.
 2. У нас практично завжди є в наявності сталеві каміни і все додаткове обладнання, необхідне для монтажу каміна.
 3. Доступні ціни та незмінно високу якість.
 4. Доставка по всій Україні!
Ви не помилитеся у виборі каміна, якщо довіритесь фахівцям нашої компанії! Адже від цього вибору залежить буквально все: і естетичність вашого каміна, і ефективність його роботи, і зручність, і безпеку для вас і вашого будинку.

Монтаж каміна для повітряного опалення

 width=Монтаж каміна може бути виконаний самостійно при строгому дотриманні рекомендацій виробника або спеціально навченої бригадою профессіоналов.Посетів наш салон або зв'язавшись по телефону з нашим фахівцем, Ви отримаєте необхідну консультацію з питань, що стосуються встановлення каміна. Ми безкоштовно складемо кошторис додаткового обладнання для всієї повітряної системи отопленія.Ми обов'язково знайдемо для вас оптимальне рішення по всіх параметрах! Для отримання детальної інформації телефонуйте: +38 (097) 329-58-86 (м.Львів), +38 (099) 191-1147 (м.Київ) Ви переконаєтеся - кращі топки камінні тільки у нас !!!