Замовити дзвінок

Кутові каміни


1 153.00€
Чавунна топка-касета Tarnavva Flat corner, 14 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  60-120
1 991.00€
Камінна топка Hajduk SMART 2L, 8кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
1 991.00€
Камінна топка Hajduk SMART 2P, 8кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
2 384.00€
Камінна топка Hajduk VOLCANO 2L, 11кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90 -130
2 614.00€
Камінна топка Hajduk VOLCANO 2LT, 11кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90 -130
2 835.00€
Камінна топка Hajduk SMART 2Lh, 8кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
2 835.00€
Камінна топка Hajduk SMART 2Ph, 8кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  50-80
3 095.00€
Камінна топка Hajduk VOLCANO 2Ph, 14 кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90 -130
3 095.00€
Камінна топка VOLCANO 2Lh, 11кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90 -130
3 652.00€
Камінна топка VOLCANO 2LRh, 11кВт
(0)
 • Отапливаемая площадь, [м²]
  90 -130

Кутові каміни

Дров'яні каміни чудово виглядають в центрі приміщення або в самому видному його місці, де зручніше за все споглядати «живе» полум'я. Однак, коли метраж не дозволяє або планування кімнати не дає можливості встановити повнорозмірний пристінний камін або посеред кімнати, на виручку приходять каміни кутові. Такі моделі займають мінімум простору, встановлюються в будь-якому кутку приміщення, але анітрохи не поступаються стандартним моделям в естетичності і енергоефективності.

Особливості та переваги кутових камінів

Кутовий камін вважається найбільш розумним рішенням для невеликих приміщень. Це пояснюється більш компактною конструкцією таких моделей з двома прилеглими до стін сторонами, завдяки яким їх можна встановити навіть в маленькій спальні або дитячої. Однак переваги таких камінів на цьому не закінчуються. Вирішивши купити кутовий камін, ви отримаєте цілий ряд переваг:
 1. Завдяки тому, що камін тулиться відразу до двох стін приміщення, ефективність нагріву підвищується, а передача тепла здійснюється навіть в суміжні приміщення.
 2. Незважаючи на кутову конструкцію, можливості дизайну кутових моделей практично не обмежені. У нашому асортименті ви зможете підібрати камін кутовий як з великою топкою і об'ємним склом, так і більш скромну модель із закритою топкою, і ті і інші будуть ефективними для обігріву приміщень.
 3. При наявності вільного простору, можуть встановлюватися в кутку кімнати, практично будь-який по площі.
 4. При кутовому монтажі димохід максимально непомітний.
 5. Можливість вмонтувати в стіну з незначними конструктивними переробками дозволяє приступати до монтажу кутових камінів навіть при наявності внутрішньої обробки підлоги і стін.

6 головних особливостей конструкції і вибору

У нашому каталозі представлено широкий асортимент кутових камінів від провідних європейських брендів, включаючи Tarnavva Monolity, Lechma (Ekominek), Hajduk, Tarnavva Monolity. Різноманітність дизайнерських моделей дозволить підібрати оптимальний опалювальний пристрій під будь-який напрямок інтер'єру і розмір приміщення. Вирішивши купити у нас кутовий камін, ви отримаєте цілий ряд переваг:
 1. Найбільш передові і сучасні моделі кутовий конструкції від кращих європейських брендів, якість яких підтверджена багаторічною гарантією.
 2. Висока енергоефективність - кутові дров'яні каміни не поступаються за опалювальним властивостями електричного і газовому опаленню, при цьому відрізняючись набагато більшою економічністю.
 3. Зручність обслуговування. Представлені в каталозі моделі відрізняються ефективною системою самоочищення скла і згоряння палива, завдяки яким накопичується мінімальна кількість негорючих відходів.
 4. Повна пожежобезпечність. Всі моделі на 100% герметичні і безпечні. Наші каміни можуть встановлюватися навіть всередині багатоквартирних будинків.
 5. 100% якість. Кутові каміни поставляються в повній комплектації для початку монтажу і експлуатації з офіційною гарантією від виробника до 10 років.
 6. Підвищений ККД. У каталозі ви не знайдете застарілі або малоефективні моделі. Такі каміни дозволять отримати максимум тепла від палива, а також будуть підтримувати тепло після загасання полум'я ще кілька годин.
Всі технічні та конструктивні характеристики, які має кутовий камін, докладно описані на сайті, завдяки чому вам не складе труднощів вибрати оптимальну модель. Щоб дізнатися більше технічних деталей, поставити запитання експерту або швидко оформити замовлення, зв'яжіться з нашими операторами будь-яким зручним способом.