Замовити дзвінок
0 orders

Камінна топка сталева Unico DRAGON 2 Modern, 4-13кВт

1 530.00€
Виробник:
Наявність:
На складі
Доступні опції

Камінна топка Unico DRAGON 2 Modern виготовлена з сталі товщиною 4мм, а камера горіння викладена 3см кам'яна вата + 3см шамот. Є можливість подати повітря для горіння з вулиці безпосередньо у камеру горіння. Завдяки чому кисень не буде спалюватися з приміщення.

Камінна топка Unico DRAGON 2 Modern

  • Розмір дверки 647х465мм
  • Можна замовити як з одинарним склом так і з подвійним чи потрійним
  • Бокове відкривання дверки

Вас також може зацікавити камін з вертикальним відкриванням, або з чорним внутрішнім футеруванням.

Види футерування, які використовує фірма Unico у в своїх камінних топках:

  • шамот - це матеріал з глини, який використовують чи не всі виробники камінних топок. Фірма Unico використовує шамот у природному (жовтуватому) кольорі або фарбує його у чорний колір
  • Cerabox - кераміка, товщиною 3см, яка більш стійкіша до температурних навантажень та механічних пошкоджень. Виготовляється у світло сірому або чорному кольорі. Для отримання чорного кольору барвник додають в масу, а не фарбують плиту ззовні.
  • Refrabox - найстійкіший матеріал для футерування камінної топки, який виготовляється у свіло сірому, майже білому кольорі. При високих температурах горіння має здатність самоочищатися.

У всіх моделях є дефлектор - це елемент камери топки, який збільшує  шлях вихлопних газів, знижує їхню температуру та сприяє кращому згоранню, що дає змогу утилізувати більше тепла. Витрата палива зменшується, а ефективність каміна підвищується. Він значно підвищує температуру в камері і допомагає підтримувати скло в чистоті. Фірма Unico виготовляє його тільки з кераміки Refrabox.

Додатково між матеріалом зовнішнього футерування та металевим корпусом є ще кам'яна вата, товщиною 3см.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари