Замовити дзвінок

On-line калькулятор підбору каміна

Правильний розрахунок системи опалення від каміна

запорука теплого і затишного будинку

Звичайно, можна зробити прості розрахунки за даними техпаспорту або враховуючи тільки площу приміщення. Але такий метод дуже неточний і легко можна допустити помилку, яка виллється в зайві витрати часу, грошей і сил.


Якість обігріву приміщення багато в чому залежить від правильного підбору потужності камінної топки. Її надлишок може дуже швидко привести до перегрівання кімнати, псування її оздоблення та перетворення улюбленої вітальні в справжню парилку. Недобір потужності означає, що в кімнатах буде холодно і некомфортно.

Як правильно розрахувати потужність камінної топки?

Наші фахівці працюють в компанії “Енергозбергаючі системи” вже понад 10 років, вони не лише підберуть оптимальну потужність камінної топки, а й безкоштовно нададуть вам послугу розрахунку майбутньої системи опалення від каміна.

При цьому враховуються всі нюанси, які впливають на потужність каміна:

  • Кількість і розташування вікон і дверних отворів
  • Висота приміщення
  • Матеріал з якого виготовлені стіни
  • Тепловтрати будинку

Розмір і тип будинку не відіграють важливу ролі: це може бути, як маленька однокімнатна квартира, невеликий дачний будиночок, так і великий особняк або котедж.

Чому слід замовити розрахунок системи обігріву від каміна саме у нас?

Безкоштовно

Послуга абсолютно безкоштовна і при цьому ні до чого вас не зобов'язує. Ви заощадите свій час, але будете орієнтуватися у вартості такої системи опалення.

Ми цінуємо ваш час

Ми допоможемо вам підібрати оптимальну для вашого будинку систему обігріву від каміна (повітряну або водяну), визначити потужність камінної топки, прорахуємо усі додаткові витрати ще до початку установки.

Врахуємо всі нюанси

Обговоримо усі можливі варіанти розгалуження теплових каналів в повітряній системі опалення від каміна, або нюанси інсталяції каміна з водяним контуром.

Виберемо дизайн разом

Поради компетентних фахівців з багаторічним досвідом в галузі оплення та камінів, допоможуть вибрати оптимальний дизайн камінної топки саме для вашого інтер'єру.

Як замовити безкоштовний розрахунок системи опалення від каміна?


Крок перший

Дайте відповідь на питання вище, або надішліть план свого будинку нам на електронну скриньку. Чим більше детальної інформації про ваш будинок - ти точніше ми зможемо розрахувати вартість системи опалення від каміна. Не забудьте вказати ваш контактний № телефону, щоб ми могли отримати максимум інформації.

Крок другий

Протягом одного робочого дня наші фахівці розглянуть вашу заявку, а менеджер повідомить вам результат.

Крок третій

Якщо об'єкт знаходиться в межех Львова (чи в радіусі 20-40 км), то можливий варіант виїзду інженера на місце для точніших вимірів. Ця послуга дозволить істотно збільшити коректність розрахунків.

Перейдіть на сторінку «Контакти»,

або скористайтеся контактами, представленими нижче:

Тарас Соловей

менеджер-консультант
/ м. Львів та інші міста /


+38 (097) 249 77 37 (viber)

+38 (050) 163 07 38

info@energy-safe.com.ua

Наталя Ігнатюк

менеджер-консультант
/ м. Київ та Київська область /


+38 (068) 301 38 39

+38 (099) 19 111 47 (viber)

kiev@energy-safe.com.ua

Попередній розрахунок системи опалення від каміна – це обов’язковий крок перед вибором і установкою каміна. Він допоможе вам заощадити багато часу і сили.

Тому не чекайте, дзвоніть і замовляйте безкоштовну послугу від компанії "Енергозберігаючі системи" вже зараз: