Замовити дзвінок

Полиці для каміна


Камінні полиці - це невід'ємний елемент камінного порталу в стилі кантрі і прованс. Зазвичай такі полки виконують не тільки естетичну, але й практичну функцію. Наприклад, на Новий рік на полиці знаходяться святкові атрибути. Також на ній стоять фоторамки або сувеніри.

Що таке "Камінні полиці"?

Це свого роду балка для каміна, яка виготовлена з дерева або мармуру. Такі балки доповнюють камін. Тому виготовлені вони в одному стилі з камінним порталом і дизайном інтер'єру в цілому. Розглянемо докладніше з чого виготовляють балки для каміна.

Камінні балки з мармуру

Компанія "Браво" виробляє камінні балки з такого ж мармуру як і самі портали. Вони можуть бути двоколірні і однотонні. Можуть бути такого ж кольору як і сам камінний портал, або бути як контрастний елемент каміна.

Полиці для каміна з дерева

бплка камінна Дерев'яні балки для каміна виготовляють з твердих порід деревини, наприклад дуба. Недоліком дерев'яних балок є те, що вони висихають і утворюються тріщини. Відповідно втрачається естетичний вигляд. Тому більш економний і зручний варіант виготовлення балки з клеєного дерев'яного бруса. Дизайнери компанії "Браво" розробили моделі камінних порталів з кам'яними полками. Дерев'яні балки використовуються в основному в кам'яних порталах французького типу.