Замовити дзвінок

Камінні решітки


Грати без жалюзі

Грати без жалюзі

З нерухомими жалюзі

З нерухомими жалюзі

З рухомими жалюзі

З рухомими жалюзі

Тунельні решітки Ventlab

Тунельні решітки Ventlab

Камінні вентиляційні решітки Darco

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені камінні решітки у широкому асортименті від польського виробника Darco. Камінні решітки встановлються як безпосередньо на каміні так і у тих кімнатах де є вихід теплого повітря від каміна. Якщо вибрати модель з жалюзі, то можна перекрити постачання теплого повітря у ті кімнати, де не потрібно гріти.

Всі решітки виготовлені з металу та фарбовані методом порошкового покриття. Вони витримують t до 180°C, тому можна не хвилюватися, що решітка деформується чи змінить колір.

Типи металевих решіток Darco

Ви можете підібрати решітку по кольору та дизайну каміна чи кімнати.

  • Серія "Standard" має досить великий вибір по кольору та конструкції. Тут можна вибрати решітку без жалюзі або з рухомими жалюзі, і вічком до 4-6мм. Варіанти кольорів цієї серії: білий, бежевий, хром, лакована латунь, лакована мідь, а також 3 відтінки в античному дизайні. До речі, решітки лакована мідь, лакована латунь та хром не фарбовані, це колір металу.
  • Серія "Standard Light" - це решітки з дрібненькою сіткою, яка припаяна до рамки. Варіанти кольорів цієї серії: білий, бежевий та графіт.
  • Серія "VentLab" - більш сучасний варіант решітки. Це гострі форми та строгий дизайн. Жалюзі можуть бути рухомі та нерухомі, якщо модель без жалюзі, то це буде делікатна дрібна сітка.
  • Серія "V-open" - це тунельний варіант, з допомогою якого можна зробити камін у мінімалістичному стилі.
  • Серія "Loft" - це решітки з стаціонарними жалюзі. Вони особливі товщиною металу і є найважчити серед всіх виробів фірми Darco

Як правильно встановити камінні решітки

Правильно підібрана решітка може збільшити ефективність тепловіддачі каміна.

Як правило, на каміні встановлюється 6 вентиляційних решіток, одна з яких розташовується нижче топки для забору холодного повітря. Нижню решітку можна і не встановлювати, а залишити нішу, якщо це підходить  по дизайну.

Кожна решітка виконує свою функцію, а правильне їхнє розташування збільшує тепловіддачу самого каміна на 15 - 25%. 

Якщо решітки потрібно встановити на каміні конвекційного типу, то вони мають бути в районі теплової та декомпресійної камер.

Якщо це решітки на обудові каміна з водяним контуром, то потрібно врахувати те, що решітки служать не тільки як можливість виходу теплого повітря, а й як доступ до певних елементів.

Де купити решітки для каміна

На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете решітки для камінів різного дизайну: як класичного, так і сучасного.

Ви завжди можете замовити решітку для каміна на нашому сайті, або ж завітати у наші салони: Наші контакти.

У Вас виникли питання? Телефонуйте або пишіть і наш менеджер з радістю дасть кваліфіковану відповідь.