Замовити дзвінок

Електрокаміни


1 118.52€
1 255.56€
Сучасні електрокаміни - це імітація справжнього вогню. Уявіть, що Ви, просто включаючи побутове пристрій, створюєте в своїй кімнаті затишну атмосферу з мерехтінням вогню. З універсальної колекцією електрокамінів ArtiFlame це здійснюється зовсім легко.

Електрокаміни ArtiFlame

Спостерігати живий вогонь в будинку - мрія практично кожного українця. Але, незважаючи на істотний технологічний ривок в технології виробництва дров'яних камінів, їх монтаж в будинку і, тим більше, квартирі, все ще вимагає чималих переробок, якісної вентиляції і достатнього вільного простору навколо для безпечної експлуатації. Якщо ви не готові до таких витрат, набагато практичніше купити камін електричний. Величезна різноманітність сучасних електрокамінів в нашому інтернет-магазині допоможуть зробити інтер'єр теплим і затишним навіть в невеликій міській квартирі. А завдяки нашим прямим контактам з кращими європейськими виробниками обладнати ідеальне місце для відпочинку в колі родини або друзів вийде недорого.

Переваги електричних камінів

Камін електричний дає можливість насолоджуватися ефектом живого вогню в абсолютно будь-якому приміщенні і при будь-яких умовах - досить лише мати доступ до електромережі. Вирішивши купити електрокамін в Україні, ви отримаєте чимало переваг у порівнянні з власниками дров'яних топок:
 1. Можливість установки в абсолютно будь-якому місці. Монтаж електрокаміна не вимагає обладнання димоходу і вентиляції. Підключення здійснюється через звичайну розетку, а в разі необхідності його можна перемістити в інше місце в квартирі або зовсім взяти з собою в заміський котедж на вихідні.
 2. 100% пожежна безпека. Робота електрокаміна не супроводжується утворенням диму, сажі і іскор, тому небезпека для інтер'єру та ймовірність загоряння навколишніх предметів виключені. Усередині вбудована захисна автоматика, яка вимкне обладнання в разі короткого замикання або інших проблем з проводкою.
 3. Краса живого вогню. Сучасні каміни створюють такий реалістичний ефект вогню, що його не відразу можливо відрізнити від справжнього.
 4. Широкі можливості монтажу. Завдяки відсутності нагріву корпусу електричний камін в квартирі можна встановити всередину ніші в стіні, вмонтувати в гіпсокартон або поставити окремо, в центрі кімнати. Товщина більшості моделей не перевищує 25 см, тому проблем з установкою не буде.
 5. Рівномірний тепло. Живе полум'я дров'яного каміна потрібно постійно підтримувати і контролювати його інтенсивність, з-за чого температура в приміщенні постійно змінюється. Електрокамін забезпечує рівномірну подачу тепла за допомогою термостата.
 6. Доступна ціна. Електричний камін в середньому в 3-4 рази обходиться дешевше покупки і монтажу традиційної топки на дровах.

Чому варто купувати електрокаміни у нас?

Завдяки великому каталогу купити електричний недорогий камін потрібного дизайну, розміру і конфігурації не складе труднощів. Ми пропонуємо тільки самі передові електрокаміни, які максимально реалістично передають зовнішній вигляд полум'я з тлінням вугілля, а також надаємо якісний сервіс:
 1. Тільки енергоефективні моделі провідних польських, німецьких та інших європейських брендів.
 2. Відповідність стандартам енергоефективності - опалювати приміщення з мінімальними витратами.
 3. Доступна вартість як елітних панорамних, так і компактних моделей.
 4. Різноманітність конструкцій: настінні, вбудовані, з облицюванням, у вигляді камінної кошика, каміни під будь-який інтер'єр.
 5. Реалістичне полум'я і імітація дров з органічною підсвічуванням.
Щоб отримати допомогу в підборі оптимального електричного каміна, дізнатися більше технічних деталей і купити електрокамін, зв'яжіться з нашими операторами.