Замовити дзвінок

КАМІНИ & ІНТЕР'ЄР

Клієнтів в першу чергу цікавить, як виглядатимуть наші каміни в інтер’єрі. Ми створили невеличку фотогалерею, щоб допомогти Вам визначитися з зовнішнім виглядом Вашого каміна.

У розділі “Каміни в інтер’єрі” ви можете подивитися фото функціональних сучасних камінів, які і зігріють, і прикрасять ваш будинок. Вибравши камінну топку з нашого каталогу, вам пропонується можливість візуально оцінити, як вона виглядає в завершеному виді, вбудована в облицювання каміна, як вона виглядає в тому, або іншому стилі.

В будь-якому разі, камін - це дизайнерське рішення, за допомогою якого можна зробити неповторним і оригінальним інтер'єр того чи іншого приміщення: вітальні, спальні, кухні чи кабінету. Наша компанія, безумовно, пропонує використовувати камін як джерело обігріву, але, разом з цією функцією, він повинен гармоніювати в основному дизайні житла, а, іноді, задавати тон - домінувати в інтер'єрі будинку.

Будь який камін має вписуватися в інтер'єр, адже він є його невід'ємним елементом. Каміни для опалення не виняток, бо встановлюються вони також в житловому приміщенні. Всі технічні елементи можна приховати за декоративними і в кінцевому результаті ви отримаєте справжній повноцінний камін на дровах!