Наші роботи | Система опалення приватного будинку

Встановлення каміна для опалення у приватному будинку асоціюється із затишною і теплою атмосферою. Для того, щоб життя у Вашій оселі було комфортним, необхідно потурбуватися про надійне і безперебійне функціонування усіх його систем.
Однією з важливих складових будь-якого будинку, котеджу або дачі є система опалення.
У наш час, коли газ та інші джерела енергії дорожчають, стає складно і дорого обігріти будинок у холодну пору року. Тому багато власників приватних будинків знаходяться в пошуку альтернативних традиційним системам опалення.
Не любите читати?

Тоді дивіться фото встановлених камінів для опалення:

монтаж водяного каміна

Встановлені каміни

з водяним контуром

Воздушное отопление дома

Встановлені каміни

для повітряного опалення

Встановлені

камінні портали з мармуру

Чому обирають нас?
Системи опалення приватного будинку бувають різними за принципом своєї дії та використанням видів палива. Зважаючи на потреби клієнтів, компанія “Енергозберігаючі системи” пропонує сучасне і надійне опалювальне обладнання. Ми займаємося продажем і встановленням камінів і печей повітряного і водяного обігріву.

10 років на ринку

У 2007 році ми були першопрохідцями у галузі встановлення камінів для опалення. Тому почали з того, що пройшли навчання у наших західних колег і отримали великий досвід.

Увесь комплекс робiт

У нас Ви можете замовити встановлення та підключення каміна до системи опалення. Ви можете бути впевнені у всьому, що ми для Вас робимо!

Ціни нижчі ринкових на 10-20%

Наші ціни значно нижчі ринкових, тому що у нас постійна монтажна бригада, складська база і централізована система закупівлі!

Тільки у нас Ви отримаєте офіційну гарантію від виробника від 5 до 10 років!

6 кроків до встановлення каміна для опалення:

Перший крок щоб камін обігрівав будинок
Ви нам телефонуєте

Залишаєте заявку або ж приходите в офіс.
Ми уважно вислухаємо Вас і запропонуємо декілька варіантів вирішення даного нам завдання. До речі, робота з нестандартними проектами - це для нас звична справа.

Другий крок, щоб камін обігрівав будинок
Безкоштовний підрахунок

Наш фахівець виїзджає на об’єкт для замірів або ж Ви висилаєте поверховий план приміщень і ми по телефону погоджуємо всі нюанси та складаємо кошторис.

Як підключити камін з водяним контуром

Ви приймаєте рішення

і ми погоджуємо терміни встановлення каміна та наявність всього необхідного. Ціни на все необхідне обладнання для підключення будуть вказані в комерційній пропозиції.

Наші майстри їдуть до вас

Після погодження всіх питань приступаємо до роботи. Виконавши роботу, прибираємо сміття, упаковки, залишки запчастин і т.д. Роботи можуть тривати від 2 до 5днів (залежить від складності).

Розрахунок по факту

Розраховуєтесь тільки після того, як зроблять перший запуск каміна і ви переконаєтесь у якості виконаних робіт. Ви отримаєте повну консультацію щодо експлуатації камінної топки.

Ви отримаєте

Функціональний камін на дровах, який обігріє весь будинок! При виникненні будь-яких запитань під час експлуатації ви можете розраховувати на нашу підтримку! Ми намагаємося забезпечити якісний сервіс!

Замовте консультацію
Та отримайте відповідь на всі ваші запитання у наших фахівців!