Замовити дзвінок

Оберіть свій камін легко

Не знаєте як вибрати камін? На сайті “Енергозберігаючі системи” представлений величезний вибір камінних топок і супутніх товарів. Ми намагаємося надати вам не лише унікальний асортимент, але і зручний спосіб вибору потрібного саме вам товару.


На нашому сайті існує декілька способів, як можна знайти потрібний вам товар:

Якщо ви вже знаєте, яку модель хочете купити – введіть її назву у рядок пошуку, поруч з меню сайту. Ви можете ввести назву моделі в його рядку, або скористатися розширеним функціоналом пошуку. На ваш запит сайт видасть усі моделі з асортименту, що відповідають умовам пошуку.

Також ви можете переглянути всі товари, та обрати те що вам потрібно. Тобто наводите курсор на товари і вам відкриються товарні категорії (деякі з них мають підкатегорії). Таким чином ви обираєте ту групу товарів, яка вас цікавить, а вже в ній переглядаєте всі товари цієї групи. В будь-який момент ви можете повернутися в меню "Товари" і обрати іншу категорію.

Також ви можете вибрати необхідний товар, виходячи з вимог до функціональності і дизайну. Перший критерій, за яким ви повинні визначитися - це призначення камінної топки: водяне чи повітряне опалення. Далі в кожній категорії вам надається фільтр, де ви вкажете, які функції і характеристики товару вам потрібні. З його допомогою будуть відсортовані лише ті товари, які відповідають вашим вимогам. У нашому асортименті більше 1000 топок камінів, тому враховуйте всі важливі для вас критерії і оберіть СВОЮ камінну топку!