Замовити дзвінок

Каміни для дачі

Камінне опалення - досить поширений варіант для приватних будинків. Особливо – коли йдеться про дачі та котеджі. Підводити до такого будинку, в якому ніхто не проживає регулярно, централізоване опалення було б надто затратним та нераціональним рішенням.

Тому варто звернути увагу на варіанти, які допоможуть забезпечити автономність та будуть економними. Купити піч, камін - популярне рішення для дачних будинків. Тому варто вибрати оптимальний, на ваш погляд, тип такого обладнання та забезпечити з його допомогою повітряного опалення. Пристрої, які функціонують на твердому паливі, однозначно вигідніші. Незважаючи на те, що ціни на дрова періодично зростають, цей варіант все одно дешевший, ніж газове або електричне опалення.

Особливості облаштування опалення на дачі

Як правило, для дачного будинку вибирають каміни для повітряного опалення, тому що водяне опалення в цьому контексті було б не дуже доцільним. Якщо для дачі обрати другий варіант, то можна суттєво ускладнити собі життя. У зимовий період вода в такій системі може замерзнути та завдати багато незручностей. Повітряне опалення, навпаки, є набагато комфортнішим. Воно функціонує за конвекційним принципом, тому немає потреби у регулярній експлуатації системи. Це чудове рішення для тих, хто буває на дачі нерегулярно. Ви можете користуватися системою опалення саме тоді, коли в цьому є необхідність.

Розглядаючи каміни, печі для дачного будинку, важливо знати про особливості такого обладнання. Якщо ви купуєте камінну топку для повітряного опалення, то її потрібно оздобити, щоб отримати справжній камін.

Каміни для дачі виглядають дуже стильно та створюють відчуття затишку у дачному котеджі. Що стосується печей, то вони оздоблення не потребують. Можуть бути чавунними або сталевими. Якщо стоїть завдання підібрати піч, яка довго триматиме тепло, то краще віддавати перевагу чавунним варіантам. Загалом є дуже великий вибір різних дизайнів печей для дачі. Це варіант для тих, хто хоче реалізувати у дачному будиночку своє бачення дизайну та облаштувати інтер'єр із максимальним затишком.

Чавунні та сталеві печі: переваги

Розглянемо плюси різних печей для дачі, щоб було більше інформації, яка допоможе зробити вибір. Якщо говорити про плюси сталевої печі, то це:

 • Лояльна ціна. Коли стоїть завдання вибрати опалювальний пристрій виключно з практичної точки зору, а декор є другорядним, то варіант невеликої печі  може бути хорошим рішенням по ціні.
 • Наявність великого асортименту. Сталеві печі користуються достатнім попитом, тому виробники пропонують своїм клієнтам різні варіанти: по дизайну, розміру та ціновій градації.
 • Можливість використовувати різні види палива. Простіше кажучи, це означає, що для опалення можуть використовуватися не лише звичні дрова, а й брикети з деревини.
 • Гарна тепловіддача. Піч досить швидко прогріває приміщення.
 • Візуальна привабливість. Пічки зі сталі досить стильно виглядають навіть тоді, коли вони виготовлені у простому мінімалістському дизайні.
 • Стійкість до температурних перепадів. Такий плюс важливий у контексті експлуатаційних параметрів печі та її довговічності.
 • Простота у монтажі за рахунок того, що конструкції зазвичай стандартні, а вага невелика.

Розглянемо тепер чавунні печі у перспективі опалювального пристрою для дачного будинку. Отже, серед їхніх переваг є:

 • Досить великий асортимент, який не поступається вибору сталевих печей.
 • Підвищений показник теплоємності, що є важливою конкурентною перевагою чавунного матеріалу. Така грубка триматиме тепло відчутно довше.
 • Можливість підібрати стильний дизайн. Це не лише стандартні варіанти у вигляді бочок та кубів. Є печі, що мають покращені варіанти дизайну. Тому чавунна піч не завжди виглядає просто і невигадливо.
 • Зручні розміри більшості печей.
 • Довговічність. Навіть за інтенсивної експлуатації така піч здатна прослужити років 15-20, за умови, що дотримуються правил користування приладом.
 • Міцність, жаростійкість, стійкість до корозійних процесів. Крім цього, чавунна піч сумісна з різним паливом. Йдеться як про дрова, пелети так і про вугілля. А ще такі печі добрі з погляду пожежної безпеки.

Підсумовуючи, слід зазначити – варіанти камінів та печей для дачі різноманітні. Кожен клієнт може вибрати те, що йому більше подобається за своїм форматом та експлуатаційними характеристиками.

Не можете визначитись, яка саме піч Вам потрібна? Ми завжди готові допомогти - НАШІ КОНТАКТИ