Каміни дров’яні

Як обрати та експлуатувати дров'яний камін

Камін у домі — це один з основних елементів інтер’єру, який створює тепло і добрий настрій, допомагає відпочити і втекти від щоденних проблем.
Дров’яні каміни стають досить популярними в нашій країні. Зростання цін на традиційні енергоносії вплинули й на стрімке зростання зацікавленості у тому, щоб дров’яна піч чи камін опалювали не лише одну кімнату, а весь будинок. Проте не всі каміни дров’яні дають очікуваний результат. Детальніше про те, які каміни можуть бути ефективними для опалення, читайте в статті: “Дров’яний камін чи декоративний”

Камін дешевший чи дорожчий?

Каміни дров’яні
Вибираючи дров’яний камін, необхідно врахувати не тільки низьку вартість, а й багато інших факторів.
Перш за все,потрібно ознайомитися, для чого призначене дане обладнання, з його безпечністю, з тим, які в ньому використані технічні рішення (від них залежить довговічність).
Репутація фірми-виробника та можливість монтажу кваліфікованим спеціалістом – все це відіграє не останню роль при виборі дров’яного каміна.

На жаль, досить часто фірми пропонують дешеві камінні вставки, які найчастіше не відповідають усім вищевказаним вимогам.

Дров’яні печі-каміни

- це магія каміна з можливістю опалення всього будинку

Завдяки широкому асортименту нашої пропозиції камінів, ви зможете підібрати дров’яні печі чи каміни відповідно до дизайну кімнати. Вони можуть бути як з водяним контуром, так і для повітряного обігріву,як для класичного,так і для сучасного інтер’єру.

Ми пропонуємо дров’яні печі- каміни таких фірм як Lechma (Лехма), Tarnava, Hajduk, Теплодар, MBC та інші. Ці виробники працюють більше 10 років та мають досить хорошу репутацію не лише в Польщі, а й у країнах Європи.

Також ви можете знайти необхідне обладнання для фахового підключення і безпечної роботи. Ми пропонуємо каміни дров’яні лише тих виробників, які дбають про якість своїх товарів, а не їхню кількість.

Чи стане кімната, в якій камін для опалення всього будинку, котельнею?

Якщо камін дійсно призначений для опалення, то в ньому є зовнішня подача повітря, відповідно, відбувається контрольований процес згорання. Таким чином одного завантаження дров вистачить на 6-12 годин роботи, це набагато рідше порівняно з декоративним каміном на дрова. Звідси можна зробити висновок, з яким каміном вітальня може справді перетворитися в котельню…

Чи можна палити в каміні й вугіллям чи тільки дровами?

Кожен виробник зазначає в інструкції обслуговування, яке паливо можна застосовувати в каміні. Якщо виробником не рекомендується палити вугіллям, то недотримання правил експлуатації призведе до втрати гарантії. Оскільки вугілля дає вищу температуру горіння, тому не кожен матеріал може її витримати. Якщо це деревне вугілля — його можна підмішувати до дров.
З практичної точки зору, вугілля не зручне при завантаженні в камін і створює неприємний запах у будинку. Каміни з водяним контуром дров’яний камін з водяним опаленням” дров’яний камін з водяним контуром” Чавунні каміни Tarnava Стальні каміни Lechma “стальні каміни”
Не знайшли відповідь на свої питання

Залиште свій № тел. і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання