Замовити дзвінок

Як оформити замовлення

Замовити камін для дому ви можете в нашому інтернет-магазині, або купити в наших салонах у Києві чи Львові. Також Ви можете оформити замовлення на нашому сайті в зручний для вас час. Ми Вам зателефонуємо і погодимо всі технічні питання, спосіб доставки та форму опалати. Якщо Ви залишите свої контакти з 9:00 до 19:00, ми зв’яжемося з вами впродовж дня. Якщо ж після 19:00, то ми Вам зателефонуємо на наступний робочий день до 12:00. У будь-якому населеному пункті України ви можете зробити замовлення в телефонному режимі – ми відправимо його кур’єрською службою Нова Пошта або Делівері.

Як замовити камін для дому та дачі

З давніх-давен камін служив окрасою будинку та створював у ньому домашній затишок. Сьогодні ми маємо каміни та печі, які здатні бути не тільки елементом інтер’єру, а й забезпечити тепло для всього будинку. Працюють такі каміни на дровах, пиллетах чи брикетах. Це може бути камін з топкою для повітряного опалення або з водяним контуром. Виготовлений він з сталі чи чавуну та викладений вермикулітом, шамотом чи жаробетоном.

Насамперед, потрібно подбати про димохідний канал. Він має бути відповідного розміру та виготовлений з дотриманням пожежної безпеки.

При виборі моделі каміна для дому чи дачі, перш за все потрібно звернути увагу на:

  • наявність притоку повітря з вулиці, завдяки якому буде відбуватися тривалість і режим горіння;
  • можливість користуватися каміном в безперервному режимі;
  • наявність системи вторинного згоряння, яка забезпечує максимальне згоранння палива та збільшує ефективність на опалення

Потрібна допомога? Не вагайтесь!