Замовити дзвінок

5 речей, які НЕ МОЖНА робити при підключенні каміна з водяним контуром

Ми неодноразово писали про те, як треба підключати камін з водяним контуром. Але, на жаль, часто бачимо плачевні результати підключення. Тому в цій статті хочемо ще раз звернути Вашу увагу на те, як НЕ МОЖНА підключати камін з водяним контуром! Якщо такий камін підключити неправильно, то система може бути дуже небезпечною!

Що потрібно знати, навіть якщо камін підключає майстер:

1. Всі отвори, які є в камінній топці, мають своє призначення.

На фото бачимо підключення каміна, де використані тільки 2 отвори: подачі і обратки, а всі інші просто закриті. Це говорить про те, що монтаж виконаний нефахівець! Адже до кожного каміну є інструкція, згідно з якою будь-який фахівець з опалювального обладнання без проблем зможе його правильно підключити!

2. При допомоги чого підключати камін з водяним контуром.

Підключаючи камін з водяним контуром потрібно використовувати виключно металеву трубу (зазвичай це мідна труба). Неприпустимо це робити за допомогою труби з пластика, тому що вода в каміні може досягти навіть 95 * і невідомо чи витримає пластикова труба таку температуру.

3. Підключення каміна в димовий канал.

Підключення до димоходу повинно бути зроблено за допомогою труби з чорної або нержавіючої сталі.

Від каміна вгору потрібно встановити вертикально 0,5 м труби, а потім - коліно 45 ° і тоді під'єднати до димового каналу.

Якщо використовувати коліно 90 *, то обов'язково потрібно встановити ревізійний люк.


4. Подача повітря в камін

Ми вже неодноразово писали про те, що подавати повітря потрібно ззовні, оскільки 1 кг дров спалює 8м³ повітря, а для каміна потужністю, наприклад, 32кВт потрібно 4-6 кг дров на одне завантаження.

Отже, якщо кімната площею до 20м², то за одну закладку може спалити все повітря в приміщенні. Відомо, що при нестачі кисню камін просто не буде горіти.


5. Засоби безпеки при перегріві.

Першою захистом при зростанні тиску в системі каміна з водяним контуром або в системі будь-якого твердопаливного опалювального обладнання є розширювальний бачок. Він монтується над каміном на висоті від 1,5 м. При зростанні тиску вода піднімається вгору в розширювальний бачок і зливається в каналізацію! Для розширювального бачка є своє отвір, до якого підключається труба переливу відповідного діаметру.

Отже, якщо Ви будете знати ці 5 нюансів щодо встановлення каміна з водяним контуром, то зможете зорієнтуватися, з яким фахівцем маєте справу!

Грійтеся взимку, опалюючи дровами, насолоджуйтеся полум'ям вогню і не зустрічайте на своєму шляху таких псевдоспеціалістів!