Проект будинку з каміном

У народі кажуть, що будинок починається зі штор… Чи не так?! Жарти жартами, але якщо Ви хочете мінімізувати витрати на встановлення каміна, то заздалегідь подбайте про проект будинку з каміном! В існуючий будинок також можна встановити камін, але можуть виникнути нюанси.

У проекті Вашого будинку запланований камін?

У цій статті ми розглянемо варіанти, як краще спроектувати будинок, щоб отримати ефективний і функціональний камін.

Проект будинку з каміном для повітряного опалення

Найпростіший (можливо і найдешевший) варіант – це камін по центру будинку, а навколо нього – кімнати.
У такому будинку можна поставити камін для повітряного опалення і просто вивести решітки в суміжні кімнати.

Таким чином можна з мінімальними затратами обігріти практично весь будинок! Якщо камін для повітряного опалення розмістити десь по периметру будинку, то також можна обігріти інші кімнати, але для цього вже потрібно ставити вентилятор і робити примусову систему.

Система каміна з водяним контуром

Проект будинку з каміном з водяним контуром

Чим ближче буде камін з водяним контуром до газового котла, гребінки чи буферної ємності, тим менше розхідних матеріалів буде використано для підключення такого каміна в систему опалення.

Не можна забувати, що камін з водяним контуром підключається в основну магістраль системи опалення,а не в найближчий радіатор.

Однозначно, що кожен випадок розглядається індивідуально і можна розробити проект будинку з каміном, який обігріє весь будинок і при цьому буде розміщений у протилежній стороні від основної магістралі, (якщо йде мова про камін з водяним контуром). Каміном з водяним контуром, як і каміном для повітряного опалення, можна обігріти і другий поверх будинку. У випадку встановлення каміна з водяним контуром у системі будуть працювати циркуляційні насоси. Система повітряного опалення може бути гравітаційною, якщо обігрівати тільки суміжні кімнати і кімнати над каміном. Якщо ж потрібно обігріти дальні приміщення, куди будуть прокладатися горизонтальні канали довжиною більше 4м, то система має бути примусовою, тобто з вентилятором.
Будуйте для задоволення!

Оставьте свои контакты

или свяжитесь с нами

Оставьте свое имя и № тел. ниже, а также то, что ищете. Или вы можете позвонить нам Наши контакты