Як переробити камін?

За 13 років роботи ми встановили і модернізували понад тисячу камінів. Нам вдалося довести, що камін – це не просто декоративна родзинка в інтер’єрі, але і ефективне джерело тепла, яке легко замінює газові та електричні прилади для обігріву. Сьогодні ми розповімо, як переробити камін, щоб перетворити його в повноцінний опалювальний пристрій для всього дому.

Чому традиційний камін на дровах не ефективний?

Багато власників приватних будинків і дач встановлюють класичні англійські каміни відкритого типу. Такий пристрій чудово доповнює дизайн приміщення, демонструє смак і заможність власника, але абсолютно не справляється з функцією опалення приміщення.

ККД відкритої англійської топки дуже низький – від 5 до 20%. Установка нагріває тільки одну кімнату в радіусі до 1,5 метрів.

Купівля камінів такого типу приносить в дім естетику, але не тепло. У відкритій топці не можна регулювати інтенсивність горіння і дрова використовуються дуже неекономно. В процесі роботи виділяється сильний жар, але після зупинки активного горіння топка дуже швидко охолоджується.

Переваги модернізації камінної системи опалення

Щоб відкриту англійську топку перетворити в ефективний опалювальний пристрій, її необхідно правильно модернізувати. Головне при цьому – новий камін замовити і змонтувати з урахуванням ваших потреб і опалювальної площі приміщення.

ККД каміна на дровах для опалення досягає 88%. Така система здатна повноцінно опалювати навіть двоповерховий дім.

Модернізація каміна відкритого типу з низькою тепловіддачею дозволить:

опалювальний камін купити

Як переробити існуючий камін в домі?

Перш ніж опалювальний камін купити і розпочати розробку опалювальної системи, необхідно визначитися з потужністю установки.

При виборі камінної топки потрібно врахувати, що

для обігріву 10 квадратних метрів приміщення з висотою стель до 3 метрів необхідний 1 кВт потужності камінної топки.

Ми розрахуємо для вас потужність пристрою і допоможемо камін опалювальний купити в Києві, Львові чи іншому місті України з урахуванням ваших вимог. Збільшити опалювальні можливості існуючої камінної системи можна трьома основними способами:
Перший крок щоб камін обігрівав будинок

Замість топки відкритого типу вставити чавунну касету.

Найпростіший спосіб, який не вимагає складного демонтажу. Головне, щоб розмір існуючого отвору дозволяв розмістити в ньому касету. Чавун добре проводить і зберігає тепло, дозволяючи прогрівати приміщення на 30% ефективніше, ніж сталеві топки такого ж зразка. Однак купити чавунну монолітну касету камін в Києві і Україні можна тільки з невеликою потужністю 12 і 14 кВт.

Другий крок, щоб камін обігрівав будинок

Встановити топку з водяною системою і підключити її до загальної опалювальної схеми

Конструкція легко інтегрується в існуючу систему і виконує функції котла. Підходить для безперервної експлуатації 24/7. Потужність топки – від 8 до 46,9 кВт.

Як підключити камін з водяним контуром

Встановити чавунну камінну топку з повітряною системою опалення

При такій схемі створюються повітряні канали, які проводять тепле повітря до всіх кімнат будинку. Система може доповнюватися вентиляторами для більш ефективного поширення тепла. Потужність чавунної установки для повітряної системи складає від 12 до 21 кВт.

Другий і третій варіанти передбачають частковий демонтаж існуючого каміна. Професіонали «Енергозберігаючих систем» знають, як перетворити ваш камін в ефективну опалювальну систему. Ми допоможемо вам вибрати і купити камін з водонагрівачем в магазині, придбати чавунну топку або касету, а також візьмемо на себе монтаж установки і запуск нової опалювальної системи. Вам не потрібно додатково шукати підрядників і контролювати їх роботу – наші фахівці все зроблять під ключ.

Опалювальний камін купити за ціною виробника

«Енергозберігаючі системи» – офіційний дилер з продажу камінів і камінних топок в Україні європейських брендів Lechma (Ekominek) і Tarnava, Monolity. Ми надаємо гарантію від виробника до 10 років і забезпечуємо доступні ціни на камінні топки і комплектуючі. Ви завжди можете подивитися каміни в Києві і Львові в наших виставкових салонах або обрати вироби на нашому сайті, замовивши безкоштовну доставку на склад перевізника у вашому місті.

Маєте старий камін?

Потрібна консультація? Залиште свій номер та отримайте консультацію