Замовити дзвінок

Як зробити камін для опалення дому?

Де можна купити камін для дому, щоб був ефективним опалювальним приладом?

Відсутність можливості підключення до централізованої системи опалення, дорожнеча газу і електрики змушують шукати альтернативні способи обігріву будинку. Сучасна топка на дровах в будинку стане ідеальним джерелом тепла. Потужність і ефективність такої установки можна порівняти з опалювальними котлами. Сьогодні ми розповімо, як зробити камін для обігріву будинку, який забезпечить енергетичну незалежність, створить тепло і затишок в кожній кімнаті.

Яку вибрати систему опалення від топки на дровах в будинку: повітряну або водяну?

Існує 2 кардинально різні схеми опалення з використанням каміна:

повітряна - поширення тепла по опалювального приміщення відбувається повітряними шляхами;

водяна - камін підігріває воду в радіаторах і працює за принципом звичайного котла.


Повітряна система опалення

При такій системі повітряні канали розлучаються від каміна до всіх кімнатах в будинку, завдяки чому в приміщеннях швидко досягається потрібна температура. Схема роботи дуже проста, тому багато хто шукає, де можна купити камін для будинку з повітряним контуром.

Переваги камінів з системою подачі теплого повітря:

  • простота конструкції;
  • зрозумілий принцип роботи;
  • високий рівень безпеки;
  • низькі експлуатаційні;
  • витрати.

Для повітряної системи ми рекомендуємо каміни цільні чавунні Tarnava, виготовлені з чавуну товщиною 8-18 мм. Матеріал стійкий до деформацій і температурних перепадів. Ми надаємо гарантію на чавунні опалювальні каміни від виробника на 10 років.

Основною перевагою камінів Tarnava є те, що

Завантажувати дрова топку можна лише раз на 8-12 годин, що дозволяє значно економити на дровах.

Якщо ж на перший план виходять естетичні властивості, зверніть увагу на топки польських виробників Lechma (Ekominek) з лаконічним і стильним дизайном.


Водяна система опалення

Топка з водяним контуром підключається в традиційну схему опалення. Установка може доповнювати роботу електричного або газового котла. Тепло, яке виділяється в результаті горіння дров, нагріває воду в контурі і передає теплову енергію в систему центрального опалення.

Такі системи відрізняються більш складною конструкцією і монтажем, тому професійна продаж камінів у Львові, консультації з вибору топок та встановлення конструкцій завжди користуються високим попитом.

Важливо!

Каміни з водяним контуром є придатними для довготривалої експлуатації 24/7 і дозволяють створити повністю автономну систему опалення, яка не залежить від газу і електрики.


Переваги камінної обігрівальної системи з водяним контуром:

  • висока продуктивність;
  • простота інтеграції в функціонуючу систему опалення будинку;
  • можливість підігріву води;
  • автономність;
  • низька ціна енергоносія.

Для такої системи найчастіше використовуються польські каміни з водяним контуром для будинку компанії Lechma (Ekominek). ККД такого обладнання сягає 88%. Ми продаємо польські камінні топки з 2007 року і впевнені в якості установок. Гарантія на них - від 5 до 10 років.Потужність каміна для обігріву будинку

Один з найважливіших параметрів при виборі каміна для обігріву - це потужність установки. Показник характеризує кількість тепла, яке пристрій віддає в навколишній простір. Наприклад, купити камін для дачі в Києві можна менш потужний, ніж топку для опалення двоповерхового приватного будинку для постійного проживання сім'ї.

За основу беруться показники 1кВт потужності на 10 квадратних метрів з урахуванням середньої тепловтрати і висоти кімнат до 3 метрів. Враховуються наявність додаткового утеплення будинку і загальні кліматичні умови.

Компанія Енергозберігаючі системи спеціалізується на продажу камінів в Києві, Львові та всій Україні вже понад 13 років. Наші професіонали допоможуть вам визначитися серед розмаїття камінних топок і аксесуарів до них, зроблять необхідні розрахунки і виміри, встановлять камін і підключать його до системи опалення.