• uk
  • ru
Немає товару в корзині

Печі каміни на дровах

Фільтр товарів:
Потужність, кВт:
Опалювальна площа:

КАМІННІ ПЕЧІ ДЛЯ БУДИНКУ

Невід’ємним атрибутом заміського будинку чи дачі є наявність затишного каміну. Печі каміни на дровах як для маленьких дач, так і для великих заміських будинків ви знайдете на сторінках інтернет-магазину Енергозберігаючі системи. Незалежно від призначення, печі та каміни схожі за своєю конструкцією. Основу якої складають: топка та димохід.

Сьогодні все більше власників приватних будинків вибирають для опалення пічки та каміни. Це пов’язано з відносною дешевизною палива для їх розпалення: дрова та брикети, а також з високим коефіцієнтом корисної дії камінів. Крім цього, лише камін може створити в будинку дійсно затишну та теплу атмосферу, він виступає окремою деталлю інтер’єру та вдало доповнює його. Якісне та надійне опалювальне обладнання в Україні представляє компанія Енергозберігаючі системи. У нас ви зможете підібрати камін чи піч сучасного або класичного дизайну, різної потужності за доступною ціною. Ми також надаємо послуги доставки, монтажу та вводу в експлуатацію опалювального обладнання по всій Україні.

ПРИНЦИП РОБОТИ ПЕЧІ-КАМІНА

Сучасні печі виготовляють з чавуну або сталі. Для більш ефективного використання тепла, їх обробляють теплоємкими матеріалами: шамотом, вермикулітом, кахлем або керамікою. Завданням цих матеріалів є зберігання та рівномірне розподілення тепла, яке виробляє топка. Важливо підбирати топку для опалення дровами відповідно до площі приміщення, яке планується обігравати. Також слід мати на увазі, що, в основному,  піч здатна обігріти лише ту кімнату, в якій встановлена. Для опалення інших кімнат будинку слід обрати конвекційну піч, в конструкції якої передбачено можливість приєднання повітропроводів, або обрати піч з водяним контуром.

Проте печі каміни на дровах призначенні не лише для обігріву приміщень, вони також виконують декоративну функцію, а деякі моделі навіть можна використовувати для приготування їжі. В нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати той вид каміну або печі, який більше підходить до вашого інтер’єру та співпадає з вашими потребами. Спеціалісти компанії Енергозберігаючі системи допоможуть вам з вибором опалювального обладнання та аксесуарів, а також нададуть послуги доставки та монтажу камінів та печей по Україні.
Не знайшли те, що шукали?

Залиште свої контакти і ми допоможемо Вам підібрати потрібне обладнання

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!