Піч камін дров'яна

Печі для дому

Піч-камін дров’яна – це невід’ємний атрибут заміського будинку чи дачі. Сьогодні все більше власників приватних будинків вибирають для опалення печі для дому. Це пов’язано з тим, що вони розпалюються дровами і брикетами, які відносно дешевші за інші види палива. Крім того, лише живий вогонь може створити в будинку дійсно затишну та теплу атмосферу. Піч-камін є окремим елементом інтер’єру та вдало доповнює його.

Яку функцію може виконувати дров’яна піч камін

Печі для дому бувають різні за дизайном та призначенням. Є дров’яна піч, яка може обігріти тільки одну кімнату, а є така, яку можна підключити до водяної системи опалення.
Дров’яна піч може мати такий самий дизайн, як і традиційний камін, бо є дверцята зі склом, через яке видно вогонь.

Печі-каміни для дачі

Використовуючи печі-каміни для дачі, можна повноцінно її обігрівати та готувати їжу на дровах. Деякі моделі мають варильну поверхню і духовку.

З чого виготовлена піч-камін

Сучасні дров’яні печі виготовляють з чавуну або сталі. Для більш ефективного використання тепла їх обробляють теплоємкими матеріалами: шамотом, вермикулітом, кахлем або керамікою. Завданням цих матеріалів є зберігання та рівномірне розподілення тепла, яке виробляє піч.

Де можна купити піч

У нашому інтернет-магазині ви може купити піч, яка відповідає інтер’єру та співпадає з вашими потребами.
Наші консультанти допоможуть вам вибрати модель та купити піч, не виходячи з дому.
У нас ви зможете купити піч або камін різної потужності з сучасним чи класичним дизайном, різної потужності за доступною ціною.
Ми забезпечимо доставку в будь-яке місто України.

Залиште свій № телефону і ми допоможемо Вам підібрати камін: