Замовити дзвінок
0 orders

Зволожувач повітря NWK

Ø 150мм
101.00€
Виробник:
Наявність:
На складі
Зволожувач повітря для повітряної системи опалення від каміна. Пристрій зволожує повітря, яке нагрівається навколо камінної топки і подається в кімнати. Використання зволожувача робить систему повітряного обігріву більш комфортною. Зазвичай такий зволожувач монтується в примусової системі опалення (зливається з магістральним повітропроводом). Якщо ви бажаєте зволожити повітря в гравітаційної системі, вам необхідно буде встановити на кожен канал окремий зволожувач.

Зволожувач повітря NWK

У комплект входить контейнер для води. У контейнері вода нагрівається від пропливаючого гарячого повітря і внаслідок цього випаровується.

Монтаж зволожувача повітря:

Зволожувач повітря кріпиться до труби, яка виходить з дистрибютора. З іншого боку до нього кріпиться повітропровід, який прямує до камінного вентилятора. Через цей повітропровід вивільнена пара разом з нагрітим від каміна повітрям потрапляє до вентилятора і розлучається по всьому будинку. Для безперешкодного наповнення пристрою водою, контейнер рекомендовано монтувати на стіні корпусу каміна в легкодоступному місці.

З чого виготовлений зволожувач?

Виготовляється зволожувач повітря з нержавіючої сталі.

Де можна купити продукцію фірми Darco

Купити камінний зволожувач Ви зможете на нашому сайті через кошик або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш детальної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари