Як купити камін з водяним контуром?

Якщо купити камін з водяним контуром, ви отримаєте опалювальний прилад та елемент інтер’єру “2 в 1 “

Якщо ви купите камін з водяним контуром, то отримаєте такі можливості:

як купити камін з водяним контуром

Якщо Ви знаєте розмір димового каналу – це вже половина справи!

Адже при достатньому його січенні та достатній висоті не виникатиме проблем з тягою. Розмір перерізу каналу залежить від моделі і потужності камінної топки. Канал для каміна має бути окремий, тобто ніякі інші опалювальні прилади не можуть бути до нього під’єднані.

До місця каміна має бути подача повітря в горизонтальному положенні каналом d=100мм. Не можна забувати, що для згорання 1кг дров потрібно 8м³ повітря.

Камін з водяним контуром Lechma має 4 засоби безпеки при перегріві:

  1. Розширювальний бачок. Розташовується над каміном і при перегріві вода переливається в нього та зливається в каналізацію.
  2. Запобіжний клапан. Спрацьовує при зростанні тиску в каміні та стравлює його в каналізацію.
  3. Термозахист. Відкриває подачу холодної води в охолоджуючий контур каміна і таким чином охолоджує камін.
  4. Автоматика закриває подачу повітря при вимкненні електроенергії і вогонь починає затухати

Переглянути: Додаткове обладнання для каміна з водяним контуром

Фірма Lechma (Ekominek) виготовляє каміни різні за потужністю, тому Ви можете підібрати камін відповідно до опалювальної площі Вашого будинку та обігріти приміщення площею навіть 400м².

Отже, для себе Ви маєте встановити критерії камінної топки, тобто які Ваші очікування має виправдати камін. Відповідно, якщо це камін з водяним контуром, то потрібно знати, яку функцію він повинен виконувати у Вашому будинку. Від того, що камін буде нагрівати (тільки опалення чи опалення і ГВП), залежить планування схеми підключення. Якщо ж Ви бажаєте каміном гріти воду для побутового користування або ж акумулювати тепло, то потрібне місце для встановлення накопичувальної ємності. Якщо камін виключно для нагріву системи опалення, то не має потреби в окремому приміщенні.

Однозначно, що після прочитаного у Вас виникне ще безліч запитань, відповіді на котрі Ви завжди можете отримати в наших консультантів та технічних спеціалістів за номером +38(067)60-98-574 (м.Львів) та +38(099)19-111-47(м.Київ)

Ми з задоволенням допоможемо Вам у виборі, якщо ви вирішили купити камін з водяним контуром!