Щоб камін обігрівав будинок Вам потрібно здійснити всього 5 кроків

а не був лише елементом дизайну

У нових приватних будинках здебільшого роблять так, щоб камін обігрівав будинок і працював як джерело дешевої енергії. Але що ж робити, якщо у будинку ви мешкаєте вже багато років і ваш камін порівняно з сучасними пристроями є застарілим та не опалює будинок, а просто “викидає гроші на вітер”?

Не поспішайте відмовлятися від свого домашнього вогнища, адже палаючі в каміні дрова можуть дати дуже багато тепла. Давайте спробуємо трохи реконструювати ваш камін і знизити витрати на опалення усього будинку.

⇢ Щоб камін обігрівав будинок

Наша компанія “Енергозберігаючі системи” успішно займається повним спектром робіт, пов’язаних з монтажем і обслуговуванням камінів з 2007 року. Основна спеціалізація нашої діяльності – продаж і встановлення камінів для обігріву. Також ми займаємося відновленням і реконструкцією застарілих опалювальних приладів (газовий або неефективний старий дров’яний камін) і перетворюємо їх на сучасні системи для обігріву будинку.

Каміни Львів віртуальний тур

Головний показник якості нашої роботи – безліч задоволених роботою клієнтів. Щодня ми отримуємо позитивні відгуки від покупців, які надихають нас і допомагають ставати ще кращими. Наші опалювальні системи є настільки ефективними, що найхолодніша зима не лякає наших клієнтів, бо у їхніх домівках завжди тепло і затишно. 

5 простих кроків до встановлення сучасного каміна:

Якщо Ви прокидаєтеся в холодному помешканні і розумієте, що застарілий дров’яний камін вже не дає досить тепла для обігріву будинку та й користуватися ним не дуже зручно,- тоді Вам до нас!
Перший крок щоб камін обігрівав будинок

Зв’язуєтеся з менеджером компанії “Енергозберігаючі системи” і одержуєте детальну консультацію щодо можливості встановлення у вашому будинку водяної або повітряної системи опалення від каміна. Переглянути контакти можна ТУТ

Другий крок, щоб камін обігрівав будинок
Домовляєтеся про виїзд фахівця до вас для вимірів або відправляєте поповерховий план приміщення. Погоджуєте кошторис робіт (сюди також входитиме вартість усього необхідного устаткування) і терміни їх виконання.
Як підключити камін з водяним контуром

У виставковому залі або просто на сайті он-лайн вибираєте камінну топку, що підходить до інтер’єру вашого приміщення, і ціновий діапазон.

Після остаточного узгодження всіх нюансів можемо приступати до роботи. Наші фахівці встановлять камінну топку в найкоротші терміни з урахуванням усіх технічних норм і правил безпеки. Після себе вони приберуть усе будівельне сміття і залишать ваш будинок повністю чистим. Розрахунок ви робите по факту, тобто тільки після того, коли переконаєтеся в якості виконаних робіт. Також ви отримаєте повну консультацію щодо правильної експлуатації камінної топки.

Усі роботи закінчені і ви можете користуватися новою ефективною опалювальною системою від каміна, та не лише не боятися навіть найхолоднішої зими, але й суттєво економити на енергоносіях.

Виникли запитання?

Залиште свій № тел. і ми Вам зателефонуємо