0Корзина

Щоб камін обігрівав будинок Вам необхідно виконати лише 5 кроків

У більшості нових приватних будинків роблять так, щоб камін обігрівав будинок і працював в якості джерела дешевої енергії. Але що ж робити, якщо в будинку ви проживаєте вже багато років і Ваш камін застарів і в порівнянні з сучасними пристроїв не повністю опалює будинок, а просто «викидає гроші на вітер».

Не подумайте відмовлятися від своєї домівки, адже палаючі в каміні дрова можуть дати дуже багато тепла. Давайте спробуємо трохи реконструювати Ваш камін і знизити витрати на опалення всього будинку.

Щоб камін обігрівав будинок

Компанія «Енергозберігаючі системи» успішно займається повним спектром робіт, пов'язаних з монтажем та обслуговуванням камінів, з 2007 року. Основна спеціалізація нашої діяльності - продаж та встановлення камінів для обігріву. Також ми займаємося відновленням і реконструкцією застарілих опалювальних приладів (газовий або неефективний старий дров'яний камін), перетворюючи їх в сучасні системи для обігріву будинку.

Увага!

Щоб камін обігрівав будинок Вам потрібно подбати про якість самої камінної топки. Не менш важливо, щоб система опалення від каміна була зроблена згідно з усіма технічними вимогами.

Головний показник якості нашої роботи - безліч задоволених клієнтів. Щоденні позитивні відгуки покупців надихають нас і допомагають стає ще краще. Наші опалювальні системи настільки ефективні, що навіть в найхолоднішу зиму в будинках наших клієнтів дуже тепло і затишно.

5 простих кроків до встановлення сучасного каміна:

Якщо Ви прокидаєтеся в холодному помешканні і розумієте, що застарілий дров’яний камін вже не дає досить тепла для обігріву будинку та й користуватися ним не дуже зручно,- тоді Вам до нас!


Зв'язуєтеся з менеджером компанії «Енергозберігаючі системи» і отримуєте детальну консультацію з приводу можливості встановлення в вашому домі водяній або повітряній системи опалення від каміна.

Домовляєтеся про виїзд фахівця до вас на ділянку для замірів або висилаєте поверховий план приміщення. Погоджуєте кошторис робіт (сюди буде також входити вартість всього необхідного обладнання) і терміни їх виконання.

У виставковому залі або прямо на сайті он-лайн вибираєте камінну топку, яка підходить для інтер'єру вашого приміщення, і ціновий діапазон.

Після остаточного узгодження всіх нюансів можемо приступати до роботи. Наші фахівці встановлять камінну топку в найкоротші терміни з урахуванням всіх технічних норм і правил безпеки. Після себе вони приберуть все будівельне сміття і залишать ваш будинок в повній чистоті. Розрахунок за виконання роботи ви робите за фактом, тобто тільки тоді, коли самостійно переконайтеся в їх якості. Також ви отримаєте повну консультацію з правилами експлуатації камінної топки.

Всі роботи закінчені і ви можете користуватися новою ефективною опалювальною системою від каміна, не тільки не боячись навіть самої холодної зими, а й істотно економити на енергоносіях.