Замовити дзвінок

Чи можна встановити опалювальний камін в будинку, якому вже живете?

Як встановити опалювальний камін в будинку з новеньким ремонтом? Сподіваємося, що в цій статті Ви знайдете відповіді на свої запитання! Будинок побудований, все чудово. Однак це не дає спокою мрія завжди хотілося камін ... Під час будівництва кошти були обмежені, а мрія залишилася!

Чи можливо встановити камін в будинку, в якому вже живуть люди?

Звичайно, кожна ситуація розглядається індивідуально. Якщо є вільний димохідний канал потрібного розміру, то можна вважати, що третина мрії здійснена. Наступний етап - визначитися з призначенням каміна. Якщо камін декоративний, то все набагато простіше. А ось якщо Ви хочете використовувати камін для опалення, то рекомендуємо обговорити це питання з фахівцем. До речі, відсутність подачі повітря в декоративний камін на дровах створить дискомфорт і мрія перетвориться на розчарування. Детальніше про подачу повітря в камін читайте ТУТ .

Отже, розглянемо варіант каміна «2в1». Тобто камін як для душі, так і для обігріву одночасно. Цей варіант передбачає два види камінів з різними способами обігріву:Розміщення каміна по центру будинку

В такому випадку можна встановити як водяний, так і повітряний камін з мінімальними руйнуваннями.

Якщо виберемо повітряний обігрів каміном, то обігріємо практично всі приміщення.
З підключенням каміна з водяним контуром також не буде ніяких проблем, оскільки котел (відповідно і основна магістраль) знаходяться за стіною.

Залишається зробити зовнішній підведення повітря.

Якщо взяти план будинку, де камін розташований на зовнішній стіні, то бачимо, що для його установки доведеться робити багато отворів, а камін з водяним контуром можна підключити відразу за стіною.

Якщо камін розташований в центрі будинку, а основна магістраль системи опалювання в протилежній стороні, то однозначно краще встановлювати камін з повітряним обігрівом, виняток - наявність підвалу (тоді все магістралі водяного каміна можна прокласти через підвал).

Ми розглянули 3 ситуації, які найчастіше зустрічаються. Звичайно наступний будинок не схожий на попередній, тому кожен випадок розглядаємо індивідуально.

Якщо Ви завершили ремонт, а думка про камін не залишає Вас - звертайтеся і ми допоможемо втілити мрію в реальність !!!