0Корзина

Де встановити камін

Встановити камін знову стало модно в сучасному світі і отримує небачених масштабів. Такі вироби починають встановлювати як в новобудовах, так і в старих будинках. Але не варто думати, що монтаж каміна - це тільки дизайнерське рішення. Установка такого агрегату стане практичним доповненням до системи обігріву будинку.

Особливо це стосується камінів закритого типу зі спеціальним вкладишем або касетою. Вони стануть не тільки відмінним прикрасою будинку, але і хорошим джерелом тепла.

Де найкраще встановлювати камін закритого типу?

У новобудовах

У таких будівлях місце під камін найкраще розраховувати ще на етапі планування. За правилами безпеки камін можна встановлювати тільки в приміщеннях з димохідним каналом для відводу всіх продуктів горіння. Димовідвідний канал повинен бути розташований якомога ближче до каміна і не мати зайвих вигинів. Діаметр димохідної конструкції повинен повністю збігатися з розрізом вихідного патрубка топки.

Якщо ви плануєте в будівлі установку декількох опалювальних приладів, для кожного з них необхідно зробити окремий димохід. Також важливо враховувати загальну вагу каміна (тільки маленька топка важить більше 100 кілограмів) і зміцнити фундамент або перекриття, а також викласти зону навколо каміна з негорящіх матеріалів.


У старих будинках

Технічні вимоги до приміщення залишаються ті ж (наявність димоходу, потужне перекриття з негорящіх матеріалів і т.д.), Тільки вже в побудованих приміщеннях будинку для димоходного каналу, підведення повітря для горіння і т.д.іх може бути важче виконати. Наприклад, можливо знадобиться прибудова прибудова до будинку для димоходного каналу, підведення повітря для горіння і так далі.

У будинках з існуючим каміном відкритого типу

У таких приміщеннях змонтувати закритий камін значно простіше. Знадобиться лише частковий демонтаж існуючої конструкції і установка всередину спеціальної касети, яка стане новим корпусом.

Який вибрати закритий камін?

Всього існує два різновиди такого агрегату: з камінної касетою або камінної топкою. Основна особливість перших - відсутність традиційного димовивідного ковпака. Завдяки цьому їх легко, з мінімальними руйнуваннями, можна вбудувати в уже існуючий відкритий камін .. Перевагою ж агрегатів на камінну топку вважається наявність вгорі димосборніка. Завдяки цій деталі істотно збільшується теплообмін конструкції.