0Корзина

Що робити, якщо у вашому будинку вже є камін, але з якоїсь причини він не функціонує

Як зробити камін так, щоб він був ефективним джерелом тепла у Вашому домі? Що робити, якщо вже є камін, але з якоїсь причини він не функціонує, а насолоджуватися природним вогнищем хочеться?

Вихід дуже простий - модернізувати старий камін і отримати новий відмінно функціонує агрегат.

Під модернізацією каміна мається на увазі комплекс заходів, спрямованих на відновлення роботи вогнища і поліпшення його експлуатаційних параметрів.

Звучить надто серйозно? Насправді це не так. На сьогоднішній день всі роботи з модернізації каміна гранично прості. Достатньо лише замінити неефективну стару відкриту модель на камінну топку закритого типу і ви отримаєте не тільки прекрасний предмет інтер'єру, але і прилад, здатний обігріти весь будинок. Нижче ми більш детально розповімо, як модернізувати старий неефективний камін в нове функціональне пристрій.

Коли слід замінити старий камін?

  • Якщо ваш камін бере кисень для горіння не зовні, а з приміщення - це означає, що він більше охолоджує його, ніж обігріває, і варто задуматися про заміну пристрою.
  • Також камін слід міняти, якщо більша частина тепла йде в димохід, а не залишається в кімнаті, адже в такому випадку використання палива абсолютно неефективне.

Ідеально для модернізації старого каміна підійдуть чавунні топки закритого типу, наприклад, Tarnava Professional Max Respekt 12 кВт або Tarnava Universal 12-14 кВт.

Реконструкція газового каміна


Реконструкція відкритого дров'яного камінаОсновні етапи модернізації старого каміна:

  1. Частковий демонтаж непотрібних складових старого вогнища.
  2. Повна діагностика димовідводу каналу.
  3. Проводка до вогнища каналу для подачі повітря зовні приміщення.
  4. Розводка по всіх опалюваних кімнатах повітряної системи обігріву.
  5. Підключення нової камінної топки до димоотводним каналу.
  6. Повна збірка опалювальної системи.
  7. Обшивка камінної топки облицюванням.

Які проблеми усуватися після модернізації пристрою:

Значно збільшитися ККД пристрою. Якщо у старих відкритих вогнищ ця цифра в більшості випадків не досягала навіть 15%, то після модернізації подібний показник піднімається до 85%. Це дозволить вам не викидати даремно гроші на паливо, а ефективно перетворювати його в тепло для будинку. Після монтажу закритого каміна усуватися проблеми з запахом золи і постійними протягами. Тепер, завдяки системі повітряної розводки, пристрій зможе обігрівати не тільки невеликий простір перед собою, а й весь будинок. Конструкція стає більш пожаробезопасной. Камінні топки закритого типу оснащені спеціальною скляними дверцятами. Це означає, що ви зможете насолоджуватися прекрасним видом полум'я і не боятися потрапляння іскор на килим або дерев'яне покриття.

Є питання?