0Корзина

Каміни повітряного опалення Lechma

Камін повітряного обігріву від польської компанії Lechma - це унікальна можливість отримати естетичне задоволення і комфорт у вашому домі.

Каміном для повітряного опалення Lechma можна обігріти весь будинок і в той же час спостерігати за живим вогнем. Горіння контролюється за рахунок того, що можна управляти дросельною заслінкою подачі повітря. Таким чином одного завантаження палива вистачає на 5-7 годин роботи. Над топкою встановлюється теплова камера, вже від неї тепле повітря подається в ті приміщення, які плануєте обігріти.

Дорогий і дешевий камін повітряного обігріву: в чому різниця?

Вивчаючи ринок камінів в Україні, перше, що спостерігається, - це досить великий ціновий діапазон. Виникає питання: чому така велика різниця в ціні на камінні вставки, які візуально практично не відрізняються один від одного.

Розглянемо більш докладно цінову політику камінного ринку. Недорогі каміни (в більшості випадків) - це декоративні, які не розраховані виконувати опалювальну функцію. Пов'язано це з тим, що камін декоративного призначення не вимагає високої якості виконання, оскільки працювати він буде з певними інтервалами. Каміни повітряного опалення в свою чергу діляться на два типи: звичайного горіння і вторинного. І перші і другі повинні відповідати наступним критеріям:

  1. Подача повітря для горіння повинна бути з вулиці;
  2. Матеріал топки повинен витримувати постійні температурні навантаження, що підтверджено відповідними деклараціями і сертифікатами;
  3. Сответствовать європейським стандартам якості.

Камін повітряного обігріву. Як правильно вибрати потужність?

Щоб правильно підібрати потужність повітряного каміна, потрібно врахувати багато чинників, у тому числі і тепловтрати приміщення. В основному розрахунок здійснюється наступним чином: 1 кВт потужності на 10 кв.м. площі при середніх тепловтратах і висоті до 3 м.

Фірма Lechma виробляє металеві камінні вставки потужністю: 8 кВт (кутовий камін), 14 кВт (рівне скло) і 14 кВт (камін з кутовим склом). Також в реченні є двосторонні камінні топки і топки з системою гільйотина (з вторинним горінням).

Яке паливо потрібно для каміна повітряного опалення?

Краще використовувати дрова або пресовані брикети з твердих порід дерев з вологістю не більше 20%. При таких умовах можна буде отримати декларовану потужність і високу ефективність каміна.

Чи важлива гарантія на каміни повітряного опалення?

Отримавши гарантію від виробника, Ви впевнені в тому, що він несе відповідальність за проданий товар. Якщо пошкодження топки сталися не з Вашої вини, були дотримані правила її експлуатації, то виробник зобов'язаний усунути неполадки.