Замовити дзвінок
0 orders

Камінний портал з мармуру Браво Еко

Варіанти виконання: пряма, кутова
Балка у вартість не входить
Вибрати колір мармуру
428.57€
Виробник:
Наявність:
На складі

Камінний портал з мармуру Браво Еко виготовлений з натурального полірованого мармуру Botticino і газоблоку. Елементи з газоблоку покриті декоративною штукатуркою. Камінна балка не входить у вартість порталу. Вартість камінної балки можна подивитися в розділі "Полки для каміна". Камінний портал Еко виготовляється в 2-х варіантах: прямий і кутовий. Тобто його можна встановити як на рівну стіну так і зробити кутове розміщення каміна. Камінні портали фірми "Браво" виготовляються на новітньому італійському обладнанні з дотриманням вимог щодо якості та відповідності камінних топок, які є на ринку. Камінний портал з мармуру Браво Еко можна встановити як для дров'яного каміна так і для електричного або біокаміна. Контроль якості - це перше і найважливіше на що спирається компанія "Браво". Всі деталі виготовляються з чіткими розмірами, тому при монтажі не виникне ніяких труднощів.

Компанія «Браво» займається виготовленням порталів для каміна з 2002 року в м.Тернопіль. Сам мармур постачають з кар'єрів Італії, Іспанії, Індії, Греції та Єгипту. У нас можна замовити "камін під ключ". Всі камінні портали фірми "Браво" можна встановити як з каміном з водяним контуром, так і з монолітної чавунної камінної топкою Tarnava.

Установка каміной топки і монтаж системи опалення від каміна - це наша спеціалізація з 2007 року. Ви можете встановити камін своєї мрії і одночасно опалювати весь будинок! Камін з водяним контуром Ekominek (Lechma) буде працювати як твердопаливний котел, а чавунна камінна топка Tarnava може служити в якості опалювального приладу в повітряній системі опалення будинку. І ті й інші камінні топки працюють на дровах і ефективні для обігріву житла. Взимку багато тепла не буває Подивитися на камінні топки і камінні портали можна в наших виставкових салонах за адресою: Наші КОНТАКТИ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари