Коли система каміна з водяним контуром може бути небезпечна?

Встановлення каміна з водяним опаленням дуже часто лякає потенційного покупця. Багато хто вважає камін з водяним контуром бомбою сповільненої дії. Виникає запитання: Чому сповільненої?
Адже, якщо водяний камін підключений неправильно, то розрив у найслабшому місці відбудеться миттєво (!), при першому вимкненні електроенергії, (тобто при зростанні тиску в системі).

Тому перед тим, як визначити для себе всі моменти безпеки чи навпаки, консультуйтеся з фахівцями, котрі мали справу з обладнанням такого типу. Людина, котра знає принцип підключення камінної топки з водяним контуром, ніколи не скаже, що це “бомба” (за винятком, якщо вона зацікавлена в лише продати). Псевдофахівець може висловити лише свою точку зору, а не висвітлити практичну сторону.

Досить часто люди сліпо довіряють своєму спеціалісту, самостійно не вивчаючи цього питання. Зацікавленість “спеціаліста” може бути в тому, щоб полегшити собі роботу, не думаючи про Вашу безпеку!

При підключенні камінної топки з водяним контуром, як і твердопаливного котла, мають бути застосовані певні засоби безпеки при перегріві, котрі спрацьовують на випадок зупинки насосів (припинення процесу тепловіддачі). Саме про ці засоби та область їх застосування мало хто й знає.

4 причини встановлення каміна з водяним опаленням,

котрі можуть спровокувати розрив у системі водяного каміна:

Створення тискової системи каміна без жодних запобіжних заходів.

Неправильне розміщення розширювального бачка відкритого типу у відкритій системі каміна

Недотримання відповідних вимог при підключенні

Камінна топка з водяним контуром має бути підключена згідно інструкції з підключення та експлуатації, які додаються до кожного придбаного каміна

Якщо інсталятор по опаленню розгляне схему підключення, то стане зрозуміло, що вона є досить примітивною і нічого складного в ній немає.
Отримайте консультацію не виходячи з дому

Залиште нам свої контакти і ми відповімо на всі Ваші запитання