0Корзина

Коли система каміна з водяним контуром може бути небезпечна?

Багато хто вважає камін з водяним контуром бомбою уповільненої дії.

Виникає питання: Чому уповільненої?

Адже, якщо водяний камін підключений неправильно, розрив в слабкому місці відбудеться миттєво (!), При першому відключенні електроенергії, (тобто при підвищенні тиску в системі).

Тому перед тим, як визначити для себе всі моменти безпеки або навпаки, консультуйтеся з фахівцями, які мали справу з обладнанням такого типу. Людина, яка знає принцип підключення камінної топки з водяним контуром, ніколи не скаже, що це «бомба» (за винятком, якщо він зацікавлений у продажу альтернативного обладнання). Псевдоспеціалістів може висловити тільки свою точку зору, а не висвітлити практичну сторону.

Досить часто люди сліпо довіряють своєму фахівцеві, самостійно не вивчаючи це питання. Зацікавленість «фахівця» може бути в тому, щоб полегшити собі роботу, не думаючи про Вашу безпеку!

Чому ми?

Якщо до нас приходить людина придбати тільки топку без додаткового обладнання і засобів безпеки, (тому що монтажник по опаленню з 20-ти річним стажем його запевнив, що більше нічого не потрібно), то вона у нас отримає всю детальну інформацію про те, що і для чого потрібно і про можливу небезпеку в разі неправильного підключення.


При підключенні камінної топки з водяним контуром, як і твердопаливного котла, повинні бути застосовані певні заходи безпеки при перегріванні, які спрацьовують в разі зупинки насосів (припинення процесу тепловіддачі). Саме про ці кошти і області їх застосування мало хто знає.

Установка каміна з водяним опаленням. 4 причини, які можуть спровокувати розрив в системі водяного каміна:

  • Створення тиску системи каміна, без запобіжних заходів.
  • Неправильне розміщення розширювального бачка відкритого типу у відкритій системі каміна.
  • Недотримання відповідних вимог при підключенні
  • Камінна топка з водяним контуром повинна бути підключена згідно з інструкцією з підключення та експлуатації, яка додається до кожного придбаного каміна.

Якщо інсталятор з опалення розгляне схему підключення, то стане ясно, що вона є досить примітивною і нічого складного в ній немає.