Замовити дзвінок

Коли система каміна з водяним контуром може бути небезпечна?

Багато хто схильний до хибної думки, що камін з водяним контуром - це бомба уповільненої дії, оскільки не володіє інформацією як правильно підключити такий камін і які засоби безпеки використовуються.

Якщо водяний камін підключений без використання засобів безпеки, то проблеми виникнуть при першому відключенні електроенергії, тобто при стрімкому зростанні тиску.

Тому рекомендуємо консультуватися по цьому питанню з тими, хто має досвід роботи з  обладнанням такого типу. Фахівець, який встановлює каміни з водяним контуром та знає всі нюанси, ніколи не назве такий камін бомбою (за винятком, якщо він зацікавлений у продажі альтернативного обладнання).  Псевдоспеціаліст висловить свою точку зору, а не технічну сторону.

Досить часто люди сліпо довіряють своєму фахівцеві, самостійно не вивчаючи це питання. Зацікавленість «фахівця» може бути у тому, щоб полегшити собі роботу, не думаючи про Вашу безпеку!

Чому ми?

Якщо до нас приходить людина придбати тільки топку без додаткового обладнання і засобів безпеки, (тому що монтажник по опаленню з 20-ти річним стажем їх запевнив, що більше нічого не потрібно), то вона у нас отримає всю детальну інформацію про те, що і для чого потрібно і про можливу небезпеку у разі неправильного підключення.


При підключенні твердопаливного обладнання (каміна з водяним контуром чи твердопаливного котла) потрібно використовувати засоби безпеки при перегріві, які спрацьовують при вимкненні електроенергії.

Встановлення каміна з водяним опаленням

4 причини, які можуть спровокувати розрив в системі водяного каміна:

  • Неконтрольоване зростання тиску у системі каміна.
  • Неправильне розміщення розширювального бачка відкритого типу у відкритій системі каміна.
  • Недотримання відповідних вимог при підключенні.
  • Камінну топку з водяним контуром потрібно підключати згідно інструкції з підключення та експлуатації, яка додається до кожного придбаного каміна.

Якщо монтажник з опалення розгляне схему підключення, то йому зрозуміло, що вона є досить примітивною і нічого складного в ній немає.