Кутовий камін – ідеальний варіант для невеликої кімнати

Кутова камінна топка – це ідеальний варіант для невеликих приміщень. У наш час існує величезне різноманіття камінів. Але іноді люди відмовляються від такої ефективної прикраси будинку, схиляючись до думки, що розміщення домашнього вогнища вимагає багато місця. Це не зовсім так – навіть у невеликій кімнаті можна встановити камін, розмістивши його в кутку. Можна використати модель трикутної форми, яка ідеально входить у кут приміщення і не займатиме багато місця.
Кутовий камін панорамний
Камін кутовий, на відміну від пристінного, має компактну конструкцію, він не лише займе мінімум простору, але й згладить кути. А найважливішим є те, що кутовий камін – це найкращий варіант розміщення каміна, з точки зору повітряного обігріву декількох кімнат.
Кутовий камін також прекрасно підходить для розміщення в просторому залі. У такому разі варто звернути увагу на більш габаритні пристінно – кутові моделі. Такий тип каміна, безумовно, стане центральним елементом інтер’єру.

Якими бувають кутові каміни?

Кутові камінні топки можуть бути виготовлені як з чавуну, так і зі сталі. При кутовому розміщенні найменше місця займе сталева камінна топка трикутної форми (при вигляді зверху, як на фото) або чавунна монолітна камінна топка найменшої потужності.
Передні стінки можуть бути різної конфігурації і утворювати:
кутовий камін у вітальні

Півколо

камін з панорамним склом

кутові каміни

Пряму

камін з прямим склом

Камінні топки з водяним контуром

Прямий кут

камін з кутовим Г- або
L-подібним склом.

кутовий камін

Трапецію

камін з призматичним склом

Проте бувають випадки, коли серед запропонованого асортименту камінів кутових з тих чи інших причин Ви не можете підібрати модель, яка вас влаштує. У такому разі в кутку приміщення можна встановити будь-який пристінний камін.
Звичайно, камін кутовий, як і будь-який інший, варто планувати на етапі будівництва будинку, щоб не виникало додаткових проблем з комунікаціями: димарем і подачею зовнішнього повітря. Комин для кутового каміна, в ідеальному варіанті, краще монтувати в стіні або ж відразу біля неї. Якщо такої можливості немає, то його можна встановити на одній з прилеглих стін.
Якщо Ви плануєте купити сучасний і красивий кутовий камін для квартири або заміського будинку, то ми рекомендуємо звернути увагу на:

Сталеві повітряні каміни Lechma і Hajduk

Отримайте консультацію не виходячи з дому

Залиште нам свої контакти і ми відповімо на всі Ваші запитання