Замовити дзвінок

Кутовий камін - ідеальний варіант для невеликих приміщень

Кутовий камін та його особливості

У наш час існує величезна різноманітність камінів. Але іноді люди відмовляються від такої ефективної прикраси будинку, схиляючись до думки, що розміщення домашнього каміна вимагає багато місця. Це зовсім не так, навіть у невеликій кімнаті можна встановити камін, розмістивши його у кутку.

Можна використовувати компактну модель з кутовим склом, яка ідеально входить в кут приміщення і не займає багато місця.

Кутовий камін, на відміну від прямого пристінного, не тільки займе мінімум простору, а й згладить кути. Також його розташування вигідне, з точки зору повітряного обігріву кількох кімнат.

Кутовий камін також прекрасно підходить для розміщення в просторому залі. У цьому випадку варто звернути увагу на більш габаритні пристінно-кутові моделі. Такий тип каміна, безумовно, стане центральним елементом інтер'єру.

Яким може бути кутовий камін?

Кутові камінні топки можуть бути виготовлені як з чавуну, так і зі сталі. При кутовому розміщенні найменше місця займає сталева камінна топка трикутної форми чи чавунна монолітна камінна топка невеликої потужності.

Фасадна частина, тобто дверка, може бути різної конфігурації і створювати:

Панорама

камин с полукруглым стеклом;

Прямая

камин с прямым стеклом

Трапецию

камин с призматическим стеклом

Але бувають випадки, коли посеред пропонованого асортименту кутових камінів з тих чи інших причин Ви не можете підібрати модель, яка вас влаштовує. В такому випадку в кутку приміщення можна встановити камін звичайної форми, просто розгорнувши його на кут.

Звичайно, кутовий камін, як і будь-який інший, варто планувати на етапі будівництва будинку, щоб не виникало додаткових проблем з комунікаціями: димовідводом і подачею зовнішнього повітря. Димохід для кутового каміна, в ідеальному варіанті, краще монтувати в стіні або ж відразу біля неї. Якщо такої можливості немає, то його можна встановити на одній з прилеглих стін.