0Корзина

Переваги чавунних топок Tarnava

Економне опалення, яке не залежить від електрики або газу, - це чавунні топки Tarnava. Ваша мрія про екологічне надійне та доступне опалення може перетвориться на реальність, якщо в будинку буде якісна чавунна камінна топка і правильна повітряна система опалення.

Екологічне надійне і економне опалення - мрія чи реальність?

Ви мрієте про продуктивну дешевому і екологічному обігріві свого будинку? Ви хочете поєднати красу, функціональність, здоров'я і комфорт? Ви хочете мати гарантію і впевненість на довгі роки?

З усіма цими завданнями бездоганно впораються пропоновані нами чавунні камінні топки (камінні вставки) торгової марки Tarnava.

Tarnava - екологічні енергозберігаючі каміни з чавуну, призначені для тривалої і безперервної експлуатації, краса натурального вогнища з можливістю одночасного виконання функції повітряного обігріву.


Унікальна технологія виробництва - монолітний відлив

Tarnava- продукція польської компанії, яка розробила унікальну сучасну монолітну технологію виробництва чавунних топок з 10-річною гарантією.

Безсумнівною перевагою монолітного корпусу є те, що в його виробництві не використовуються болти і ущільнювачі, він не має стиків, з'єднань, зварних швів. Це гарантує абсолютну герметичність камери згоряння.

Висока продуктивність - тривале горіння

Сьогодні польські чавунні топки Tarnava представляються на ринку альтернативного опалення як одні з найпотужніших в світі. Дров'яні каміни Tarnava характеризуються високим ККД, що досягає 78%. Завдяки цьому час горіння однієї закладки дров може досягати 12 годин.

Економне використання дров

Топки дуже економічні, витрачають мінімальну кількість палива. Це здійснюється також завдяки системі вторинного догорання вихлопів і чавунному дефлектори, розташованому над камерою згоряння. Він направляє недогорілі гази в центральну частину камери, в якій здійснюється повторне їх спалювання.

Високоякісний матеріал

Камінні топки виготовлені з сірого чавуну марки EN - GJL - 200-250. Матеріал характеризується стійкістю до перепадів температури і хорошою теплонакопичувальне здатністю. Товщина стінок корпусу коливається від 8 до 18 мм. Корисна площа теплообміну чавунної топки збільшується завдяки використанню вертикальних і горизонтальних ребер по всій поверхні корпусу.

Подача зовнішнього повітря

Tarnava застосувала в конструкції своїх вкладів подачу зовнішнього повітря для горіння. Це повітря надходить в камеру каміна через підставку, омиває скло і використовується для процесу горіння. Потім викидається через димар. Такий спосіб подачі повітря позитивно впливає на процес спалювання в камері і створює повітряний завісу, що значно зменшує забруднення скла.

Комфорт і безпека

Топки для камінів фірми Tarnavа комфортні у використанні. Їх легко пристосувати до індивідуальних потреб користувачів, так як вони мають багаторівневе регулювання процесу горіння.

Герметичність камери згоряння забезпечується не тільки монолітним корпусом, а й точним приляганням дверцят до топки. Виробник індивідуально підганяє дверки методом шліфування, враховуючи конструкцію корпусу.

Широкий спектр потужності

Tarnava - чавунні топки для використання в системах альтернативного повітряного опалення будинку площею до 220 м2. Модельний ряд Tarnava складається з топок різної потужності: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 кВт, тобто ви зможете підібрати камінний вклад відповідно до опалювальної площею свого будинку.

10-річна гарантія

Продукція Tarnava відповідає європейським стандартам якості, має сертифікати ISO 9001 і знак якості CE. Довговічність продукції підтверджується 10-річною гарантією.