Замовити дзвінок

Переваги чавунних топок Tarnava

Економне опалення, яке не залежить від електрики чи газу - це чавунні топки Tarnava. Ваша мрія про екологічне надійне та доступне опалення може перетвориться на реальність, якщо в будинку буде якісна чавунна камінна топка і правильна повітряна система опалення.

Екологічне надійне і економне опалення - мрія чи реальність?

Ви мрієте про продуктивний, дешевий і екологічний обігрів свого будинку? Ви хочете поєднати красу, функціональність, здоров'я і комфорт? Ви хочете мати гарантію і впевненість на довгі роки?

З усіма цими завданнями бездоганно впораються пропоновані нами чавунні камінні топки (камінні вставки) торгової марки Tarnava.

Tarnava - екологічні енергозберігаючі каміни з чавуну, призначені для тривалої і безперервної експлуатації, краса натурального вогню з можливістю одночасного виконання функції повітряного обігріву.


Унікальна технологія виробництва - монолітний відлив

Tarnava - продукція польської компанії, яка розробила унікальну сучасну монолітну технологію виробництва чавунних топок з 10-річною гарантією.

Безсумнівною перевагою монолітного корпусу є те, що в його виробництві не використовуються болти і ущільнювачі, він не має стиків, з'єднань, зварних швів. Це гарантує абсолютну герметичність камери згоряння.

Висока продуктивність - тривале горіння

Сьогодні польські чавунні топки Tarnava представлені на ринку альтернативного опалення як одні з найпотужніших. Дров'яні каміни Tarnava характеризуються високим ККД, що досягає 78%. Завдяки цьому час горіння однієї закладки дров може тривати до 12 годин.

Економне використання дров

Топки дуже економні, оскільки витрачають мінімальну кількість палива. Це здійснюється також завдяки системі вторинного догорання димових газів і чавунному дефлектору, розташованому над камерою згоряння. Він направляє недогорілі гази в центральну частину камери, в якій здійснюється повторне їх спалювання.

Високоякісний матеріал

Камінні топки виготовлені з сірого чавуну марки EN - GJL - 200-250. Матеріал характеризується стійкістю до перепадів температури і хорошими теплонакопичувальними властивостями. Товщина стінок корпусу коливається від 8 до 18 мм. Корисна площа теплообміну чавунної топки збільшується завдяки використанню вертикальних і горизонтальних ребер по всій поверхні корпусу.

Подача зовнішнього повітря

Tarnava застосувала в конструкції своїх вкладів подачу зовнішнього повітря для горіння. Це повітря надходить в камеру каміна через підставку, омиває скло і використовується для процесу горіння. Потім викидається через димар. Такий спосіб подачі повітря позитивно впливає на процес спалювання в камері і створює повітряну завісу, що значно зменшує забруднення скла.

Комфорт і безпека

Топки для камінів фірми Tarnavа комфортні у використанні. Їх легко пристосувати до індивідуальних потреб користувачів, так як вони мають багаторівневе регулювання процесу горіння.

Герметичність камери згоряння забезпечується не тільки монолітним корпусом, а й щільним приляганням дверки до топки. Виробник індивідуально підганяє дверки методом шліфування, враховуючи конструкцію корпусу.

Широкий спектр потужності

Tarnava - чавунні топки для використання в системах альтернативного повітряного опалення будинку площею до 220 м2. Модельний ряд Tarnava складається з топок різної потужності: 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 кВт, тобто ви зможете підібрати камінний вклад відповідно до опалювальної площі свого будинку.

10-річна гарантія

Продукція Tarnava відповідає європейським стандартам якості, має сертифікати ISO 9001 і знак якості CE. Довговічність продукції підтверджується 10-річною гарантією.