Замовити дзвінок

Підготовка каміна до опалювального сезону

Грамотна підготовка каміна до опалювального сезону - запорука його надійної роботи.

Осінь ... Перші сильні холоди вже проникають в будинок. Це означає, що варто подумати про підготовку до нового сезону опалювальної системи від каміна. Спробуємо розібратися, як це правильно зробити і чому не варто відкладати подібні роботи.

Підготовка каміна до опалювального сезону

Не варто відкладати до зими підготовчі роботи, пов'язані з каміном. По-перше, після того, як вдарять перші морози, вже необхідно буде опалювати будинок і ви маєте бути впевнені, що система повністю налагоджена і працює безперебійно.

По-друге, сажотруси - люди вельми зайняті і чим ближче підходить сезон обігріву, тим складніше вам буде скористатися послугами досвідченого фахівця.


Подумайте про паливо

Найкраще це зробити ще навесні, для того, щоб дрова змогли нормально відлежатися і просохнути. Якщо ж з якоїсь причини ви цього не зробили - якнайшвидше запасайтеся деревиною.

Займіться чищенням димоходу

Для цього обов'язково необхідно звернутися до послуг спеціаліста. Сажотрус проведе попередній огляд системи, очистить димохідну трубу від сажі, попелу і залишків деревини, яка не згоріла. Завдяки цьому відновиться нормальна тяга в каміні.

Очищення камінної топки

Це останній крок підготовки системи до опалювального сезону. Усуньте все сміття з топки, попіл ретельно пропилососьте. Можемо запропонувати спеціальний пилесос для каміна. Скло помийте професійними миючими засобами. Обов'язково проведіть огляд конструкції камери згоряння. Також пильну увагу приділіть ущільнювачам на склі і дверях. Якщо вони сильно зносилися - замініть. В іншому випадку можливі серйозні тепловтрати в процесі експлуатації.

Такі прості кроки допоможуть вам максимально підготувати камінну топку до опалювального сезону і увійти в зиму з упевненістю в теплі і комфорті.

Якщо ж Ви тільки плануєте встановлювати камін, то виберіть свою модель (каміни для водяного і повітряного обігріву) і записуйтеся на монтаж!