Замовити дзвінок

Дров'яні каміни

Камін в будинку - це один з основних елементів інтер'єру, який створює тепло і гарний настрій, допомагає відпочити від щоденних проблем.

Дров'яні каміни стають досить популярними у нашій країні. З ростом цін на традиційні енергоносії стрімко зросла зацікавленість до дров'яних камінів та печей, які можуть обігрівати не одну кімнату, а весь будинок. Однак не всі вони дають очікуваний результат. 

Камін дешевий чи дорогий?

Вибираючи дров'яний камін, необхідно взяти до уваги не тільки вартість, але і багато інших чинників. Перш за все потрібно вивчити, яке призначення у даного обладнання, його безпечність при експлуатації та які в ньому використані технічні рішення (від них залежить довговічність).

Не останню роль при виборі дров'яного каміна відіграє репутація  фірми-виробника. Ефективність обігріву часто ще залежить від кваліфікації майстра.

На жаль, фірми, які пропонують дешеві камінні вставки, часто зацікавлені лише продати, і замовчують всі вищевказані нюанси.

Дров'яні каміни і печі

- це магія каміна з можливістю опалення всього будинку

Завдяки широкому асортименту в нашій пропозиції камінів, ви можете підібрати дров'яні печі або каміни відповідно до дизайну кімнати. Вони можуть бути як і з водяним контуром, так і з повітряним обігрівом. По дизайну як для класичного так і для сучасного інтер'єру.

Ми пропонуємо дров'яні печі-каміни таких фірм як Unico (Польща), Tarnava (Польща), Hajduk (Польща), MBC (Сербія), MCZ (Італія), Invicta (Франція), Romotop (Чехія) та ін. Ці виробники працюють понад 10 років і мають досить гарну репутацію у всіх країнах Європи.

Lechma (Ekominek)
Tarnavva (Monolity)
Tarnava
Ekominek

Також ви можете знайти необхідне обладнання для професійного підключення і безпечної роботи. Ми пропонуємо каміни дров'яні тільки тих виробників, які дбають про якість своїх товарів.

Чи стане кімната, в якій камін для опалення всього будинку, котельнею?

Якщо камін дійсно призначений для опалення, то в ньому є зовнішня подача повітря, відповідно, відбувається контрольований процес згоряння. Таким чином одного завантаження дров вистачить на 6-12 годин роботи, це набагато рідше порівняно з декоративним каміном на дрова. Тому можна зробити висновок, з яким каміном вітальня дійсно може перетворитися на котельню.

Чи можна палити в каміні вугіллям чи тільки дровами?

Кожен виробник вказує в інструкції, яке паливо можна використовувати в каміні. Якщо виробник не рекомендує палити вугіллям, то недотримання правил експлуатації призведе до втрати гарантії. Оскільки вугілля дає високу температуру горіння, тому не кожен матеріал може її витримати. Якщо це деревне вугілля, то його можна підмішувати до дров.

З практичної точки зору, вугілля не дуже зручно завантажувати в камін, до того ж воно створює неприємний запах у будинку.