• uk
  • ru
Немає товару в корзині

Камінні топки для опалення повітрям

Оберіть категорію:

Камін може обігріти цілий будинок!!!

“Камін у будинку” – це словосполучення завжди асоціюється із затишком і теплом. А, що б ваш будинок став дійсно теплим, ми пропонуємо вашій увазі камінні топки для опалення повітрям.

Ви бажаєте обігріти каміном декілька кімнат або навіть цілий будинок?

Це цілком реальне завдання. Для його виконання Вам слід придбати спеціальну камінну топку з високим використанням теплової енергії і підключити її до системи розведення гарячого повітря (системі РГП).
Камін з повітряним опаленням – це система, основним складовим компонентом якої є чавунна або сталева камінна топка, а теплоносієм – повітря.
Камінна топка – “серце каміна”, в ній безпосередньо відбувається процес згорання дров. Від якості її конструкції залежить, наскільки ефективним джерелом отримання тепла вона буде.
Камінні топки для опалення повітрям представлені широким модельним рядом з діапазоном теплової потужності від 8 до 21 кВт.

Як функціонує система повітряного опалення від каміна:

Система повітряного опалення від каміна дозволяє отримувати тепло не лише в одній кімнаті, а і розподілити його по усьому будинку. Існують дві системи розведення теплого повітря: гравітаційна і примусова.

Щоб камін з повітряним опаленням працював правильно і ефективно, треба забезпечити можливість безперешкодної циркуляції повітря.

Усе повітря, яке задіюється в роботі каміна, розділяється на два круги:

  1. Повітря для горіння (зовнішнє) – воно поступає всередину топки, забезпечує процес горіння дров і у вигляді продуктів згорання виводиться назовні через димохідну трубу;
  2. Повітря для нагрівання (кімнатне) – воно нагрівається, проходячи в проміжках між гарячим корпусом топки і зовнішніми елементами облицювання; далі він акумулюється в ізольованій повітряній камері над топкою, а звідти розподіляється по будинку повітропроводами.


Виходячи з цього, повітря з первинного кола циркуляції не зможе змішатися з вторинним. Тобто дим не має ніякої можливості потрапити до кімнати (за умови, що вибрана якісна топка).

Витрачаєте багато коштів за використаний газ для обігріву будинку?

Заощадити допоможуть каміни для опалення!

Повітряне опалення від якісного каміна працює дуже ефективно. Вигоду ви зможете відчути як в період міжсезоння, так і в опалювальний сезон.
Восени камін служитиме основним джерелом тепла. Тоді вам навіть не доведеться використати газовий котел. А в холодний період камін може догрівати будинок, щоб не платити за “наднормовий” газ.

Повірте, якісний камін здатний обігріти ваш будинок навіть як єдине джерело отримання тепла. Систему опалення повітрям від каміна можна облаштувати в приватному будинку, котеджі, на дачі, квартирі багатоповерхового будинку, розташованій на верхньому поверсі, готелі і ресторані.

Порівнюючи ціни на каміни із стабільно зростаючою вартістю газового опалення, можна стверджувати, що використання камінних топок для обігріву є досить економним, високоефективним і незалежним способом отримання тепла.

Яку топку вибрати для каміна з повітряним опаленням:

У каміни для опалення повітрям можуть встановлюватися як чавунні, так і шамотно- сталеві камінні топки. Але ефективніше повітряний обігрів від каміна працюватиме на основі чавунної топки з монолітним корпусом, завдяки її високій продуктивності, міцності і довговічності.

У нашому асортименті представлені чавунні топки Tarnava і шамотно-сталеві камінні топки Lechma і Hajduk у багатьох варіантах виконання.

Чавунні каміни
Чавунні камінні топкиСталеві камінні топки

Усі вони характеризуються високим ступенем безпеки і відмінною якістю. Якщо ви бажаєте встановити камін з повітряним опаленням, наші фахівці вас проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з індивідуальних конструктивних переваг, особливостей розміщення, параметрів будинку і ціни каміна.

Чому істотно відрізняються ціни на каміни:

Ціна каміна визначається багатьма чинниками. І, звичайно, лукавлять ті продавці, які говорять, що дешева топка нічим не поступається дорогій. А різниця між ними є. І вона полягає в деталях, непомітних з першого погляду.

Якісні каміни для повітряного опалення будинку (камінні топки) обов’язково повинні:

  • бути виготовлені з товстого масивного матеріалу високої якості (чавун або сталь з шамотом);
  • бути герметичними (як відомо, дешеві низькосортні камінні топки часто бувають негерметичними, або розгерметизація відбувається в процесі роботи. Внаслідок цього чадні гази можуть змішатися з кімнатним повітрям, а це привести до небажаних наслідків);
  • мати подачу зовнішнього повітря для згорання.

Чи може будь-яка камінна топка обігріти будинок?

Звичайно, не кожен камін може опалити будинок. Адже, камінні топки бувають різного призначення: одні – тільки декоративного, інші – функціонального.
Декоративні топки, через низьку якість і невелику товщину металу, не можуть горіти тривалий час, і тим більше безперервно. Після 2-3 годинної роботи вони повинні остигнути. Отже, низькосортні каміни за найнижчою ціною опалювальним пристроєм бути не можуть.
Система повітряного опалення на базі каміна працюватиме ефективно, якщо в ній передбачена камінна топка для безперервного горіння. Таке устаткування може функціонувати увесь опалювальний сезон, без охолодження. Очевидно, що ціна на камін тривалого горіння вища.
Вибір камінної топки для повітряного опалення – дуже відповідальний момент, коли враховуються усі важливі для вас чинники: матеріал, якість виконання, ККД, дизайн, величина і кількість стекол, механізм відкриття дверок і ціна каміна.

Купити камін для повітряного опалення Ви можете в наших салонах у Львові і Києві. Ви можете замовити камін у будь-який інший населений пункт – ми відправимо вам товар кур’єрською службою, і вже через 1-2 дні Ви зможете отримати ваше замовлення.

Ми здійснюємо безкоштовну доставку камінних топок по Львову. Також топку можна придбати в нашому інтернет- магазині навіть не виходячи з будинку. Вам досить просто оформити замовлення на сайті і наші менеджери зв’яжуться з вами.
Енергозберігаючі системи – найбільший інтернет-магазин, що спеціалізується на камінному опалюванні, відповідно продаж і монтаж здійснюються на усій території України. Завжди в наявності і під замовлення камінні топки і додаткове устаткування від провідних виробників європейського ринку. У нас ви можете купити камін в Києві і в Україні. Завжди доступні ціни і незмінно висока якість. Безкоштовна доставка по усій Україні!
 Для отримання детальнішої інформації телефонуйте: 097 329 58 86, 099 191 11 47. Замовляйте прямо зараз!

Монтаж каміна з повітряним опаленням може бути виконаний самостійно при суворому дотриманні рекомендацій виробника або спеціально навченою бригадою професіоналів.

Відвідавши наш салон або зв’язавшись по телефону з нашим фахівцем, Ви отримаєте необхідну консультацію з питань, що стосуються установки каміна. Ми безкоштовно складемо кошторис додаткового устаткування для усій повітряній системі опалення/
Більше інформації про установку камінної топки можна прочитати в статті.

Поділіться інформацією в соцмережах:
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print
Не знайшли те, що шукали?
Напишіть нам, і ми з задоволенням Вам допоможемо:
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!