Майстер з монтажу камінів або каміни для всіх

“Каміни для всіх” – фраза, яку дуже часто можна побачити на сайтах багатьох компаній чи приватних майстрів – пічників. Різновидність камінів на ринку показує, що не може майстер по камінах, котрий 20 років викладає печі з каменю, підключити камін з водяним контуром до системи опалення і навпаки!
камін браво
З досвіду бачимо, що фірми, які використовують фрази типу ” каміни для всіх”, “каміни на будь-який гаманець” і т.п., – це продавці, котрі готові продати лиш би продати, або ж “спеціалісти”, котрі виконують роботу будь-якого типу.

Бувають випадки, коли пічник використовує певні фрази (наприклад: каміни з водяним контуром, каміни для повітряного опалення), виключно для розкрутки свого імені.

Виконуючи майстерно свою роботу, він і гадки не має, що таке камінна топка з водяним контуром або як зробити повітряну систему опалення від каміна.

Каміни є різні за функціональністю та конструкцією, тому й відповідно має бути фахівець, який чітко знає особливості своєї роботи.

Майстер по камінах

Каміни оптом та в роздріб

Коли людина при виборі каміна починає заглиблюватися у принцип роботи того чи іншого обладнання, то виникає усвідомлення, що насправді хороший камін з якісною топкою та гарним оздобленням – це далеко не бюджетний варіант.

Чомусь, зазвичай, більше уваги завжди приділяється оздобленню каміна, його красі, а не самому камінному вкладу. Буває так, що в дуже дорогий мармуровий портал вставляють дешеву не завжди якісну топку. І забувають, що саме від неї залежить довговічність, надійність та ефективність роботи каміна. Однієї краси не вистачить, щоб обігріти будинок.
Тому, якщо є необхідність чи бажання використовувати камін для опалення будинку, варто особливу увагу звернути на якість самої топки: якого вона призначення, матеріал виготовлення, і т.п. Камінна топка дешевого сегменту не може використовуватися для опалення, а топка безперервного горіння, яка здатна обігріти весь будинок, не може бути дешевою.

До кожного каміна має бути індивідуальний підхід: від дизайну до очікуваної ефективності!

Допомогти Вам у виборі?

Залиште нам свої контакти і ми відповімо на всі Ваші запитання