0Корзина

Майстер з монтажу камінів або каміни для всіх

"Каміни для всіх" - фраза, яку дуже часто можна зустріти на сайтах багатьох компаній або приватних майстрів-пічників. Різновид камінів на ринку показує, що не може фахівець, який 20 років кладе печі з каменю, підключити камін з водяним контуром до системи опалення і навпаки!

З досвіду бачимо, що фірми, які використовують фрази типу "каміни для всіх", "каміни для будь-якого гаманця" і т.п. - це продавці, які готові продати лише б продати, або ж "фахівці", які виконують роботу будь-якого типу.

Зустрічаються випадки, коли пічник використовує певні фрази (наприклад: камін з водяним контуром, каміни повітряного опалення), виключно для розкрутки свого імені, оскільки. Виконуючи майстерно свою роботу, він поняття не має, що таке камінна топка з водяним контуром або як зробити повітряну систему опалення від каміна.

Каміни бувають різні по функціональності і конструкції, тому відповідно повинен бути фахівець, який чітко знає особливості своєї роботи. Хороший камін з якісної топкою і красивим оформленням - це далеко не бюджетний варіант.


Майстер по камінах

Коли людина при виборі каміна починає вникати в принцип роботи того чи іншого обладнання, то виникає усвідомлення того, що насправді варто приділити особливу увагу якості самої топки: будь вона призначення, матеріал виготовлення і т.п.

Чомусь зазвичай більше уваги приділяється оформленню каміна, його красі, а не самої камінної вкладці. Буває так, що в дуже дорогий мармуровий портал вставляють дешеву не завжди якісну топку. І забувають, що саме від неї залежить довголіття, надійність і ефективність роботи каміна.Одной краси не вистачить, щоб обігріти будинок.


Камінна топка дешевого сегмента не може використовуватися для опалення, а топка безперервного горіння, яку можна використовувати для обігріву всього будинку, не може бути дешевою.

До кожного каміну повинен бути індивідуальний підхід: від дизайну до очікуваної ефективності!