Замовити дзвінок

Майстер з монтажу камінів або каміни для всіх

"Каміни для всіх" - фраза, яку дуже часто можна зустріти на сайтах багатьох компаній або приватних майстрів-пічників. Різновид камінів на ринку показує, що не може фахівець, який 20 років мурує печі з каменю, підключити камін з водяним контуром до системи опалення і навпаки!

Фірми, які використовують фразу типу "каміни для всіх", "каміни для будь-якого гаманця" і т.п. - це продавці, які готові продати лише б продати, або ж "фахівці", які виконують роботу будь-якого типу.

Зустрічаються випадки, коли пічник використовує певні фрази, наприклад "камін з водяним контуром", "каміни повітряного опалення", виключно для розкрутки свого імені.

Виконуючи майстерно свою роботу, він поняття не має, що таке камінна топка з водяним контуром або як зробити повітряну систему опалення від каміна.

Каміни бувають різні по функціональності і конструкції, тому відповідно повинен бути фахівець, який чітко знає особливості своєї роботи. Хороший камін з якісної топкою і красивим оформленням - це далеко не бюджетний варіант.


Майстер по камінах

Коли людина при виборі каміна починає вникати в принцип роботи того чи іншого обладнання, то виникає усвідомлення того, що насправді варто приділити особливу увагу якості самої топки: якого вона призначення, матеріал виготовлення і т.п.

Чомусь зазвичай більше уваги приділяється оформленню каміна, його красі, а не самій камінній вставці. Буває так, що в дуже дорогий мармуровий портал вставляють дешеву, не завжди якісну, топку. І забувають, що саме від неї залежить довголіття, надійність і ефективність роботи каміна.

Однієї краси не вистачить, щоб обігріти будинок!


Камінна топка дешевого сегменту не може використовуватися для опалення, а топка безперервного горіння, яку можна використовувати для обігріву всього будинку, не може бути дешевою.

До кожного каміну повинен бути індивідуальний підхід: від дизайну до очікуваної ефективності!