Що вибрати: камін чи піч?

Печі і каміни: щ вибрати? Що краще підійде саме для вашого заміського будинку чи дачі? Які види печей і камінів існують та чим вони відрізняються? Отже, спробуємо розібратися.

Печі і каміни на дровах. Чим краще обігріти дім?

Існує декілька способів, як вогнище, а разом з ним тепло й комфорт у Вашу оселю. Одним з найпростіших варіантів є придбання каміна або печі. Основною перевагою каміна є те, що він може частково або повністю замінити центральний обігрів. Проте піч дешевша і займає менше місця. Прочитайте, які переваги і недоліки обох цих варіантів.

Кому підійде камін?

печі і каміни
Камін, на відміну від печі, вимагає достатньо багато місця і міцну основу. Якщо Ви плануєте камін, повинні врахувати те, що він може зайняти трохи більше місця (проте, якщо камінна топка не величка, то їй не потрібно набагато більше місця). Великими зазвичай роблять відкритий “англійський” камін.

Якщо ж кімната є не великою, то великий камін може її візуально зменшувати. У такому випадку можна взяти невеличку камінну топку і зробити мінімальний портал або пічку.

Які переваги каміна?

Основною перевагою каміна є те, що він може замінити центральний обігрів і опалювати не лише кімнату, у якій розташований, а й цілий будинок!
печі і каміни для дому
Але для того, щоб камін виконував функцію обігріву, потрібно купити спеціально призначену якісну камінну топку (з водяним контуром чи для системи розведення гарячого повітря) і підключити її до відповідної системи опалення (водяної чи повітряної).
Камін з сучасною ефективною камінною топкою не перетворить красиву вітальню у котельню, оскільки одна закладка дров у ньому може горіти до 12 годин, а абсолютно герметичний корпус не дозволить проникнути запаху і диму в приміщення.

Недоліки каміна в будинку:

Які переваги печі на дровах?

Недоліки печі на дровах:

Переглянути моделі печей на дровах можна ТУТ

На нашому сайті Ви маєте змогу знайти усю необхідну інформацію та придбати як камін, так і піч, які без проблем обігріють ваше помешкання.

5 причин, чому купують печі і камін у нас:

  1. Ми на ринку камінів працюємо вже понад 10 років.
  2. Ще до здійснення покупки Ви отримаєте консультацію кваліфікованого фахівця.
  3. Підберемо камін або піч за індивідуальними потребами.
  4. Безкоштовно підрахуємо вартість “під ключ”.
  5. У разі виникнення запитань під час експлуатації ви можете звертатися в будь-який час. Ми не залишаємо на призволяще, а намагаємося створити якісний сервіс для кожного нашого клієнта.
Отримайте консультацію не виходячи з дому

Залиште нам свої контакти і ми відповімо на всі Ваші запитання