Замовити дзвінок

Оздоблення каміна з водяним контуром

Облицювання каміна з водяним контуром потрібно зробити згідно дизайну приміщення, і він нічим не буде відрізнятися від традиційного каміна, проте ним можна користуватися, як котлом центрального опалення. Саме тому в облицюванні потрібно зробити доступи до певних вузлів.

Облицювання каміна з водяним контуром

Щоб камін з водяним контуром працював ефективно і безпечно, його потрібно підключити до системи за допомогою додаткового обладнання. Частину цього обладнання можна винести в котельню або інші приміщення, де є можливість його заховати. А ось, наприклад, розширювальний бак повинен бути виключно над каміном. Цього не варто лякатися. При оздобленні каміна все обладнання можна заховати, зробивши доступ до певних елеметів за допомогою металевих вентиляційних решіток.

Решітка також буде виконувати функцію віддачі тепла в приміщення.

Де потрібно зробити доступ при оздобленні каміна з водяним контуром:

  1. У верхній частині каміна потрібно поставити решітку великого розміру, щоб був доступ до розширювального бачка. Також через цю решітку буде виходити тепле повітря, яке нагрівається від димохідної труби.
  2. На корпусі топки встанолюється запобіжний клапан, який потрібно прокрутити раз на рік, тому у місці його розташування можна встановити решітку Р2 або Р1 (Darco). 
  3. Подача повітря для горіння регулюється дросельною заслонкою, яка знаходиться під топкою, до цього елементу також потрібен доступ, адже це механізм, який може вийти з ладу. Цей доступ робиться з допомогою решітки або у вигляді дровітні. Цей доступ також служитиме як забірник кімнатного повітря.

Асортимент вентиляційних металевих решіток досить великий, тому можна підібрати будь-якого кольору та конфігурації, згідно дизайну приміщення, і не важливо чи буде це камін у класичному стилі чи в стилі hi-tech.

З нашими камінами Ви можете планувати дизайн кімнати у світлих кольорах. Якісна камінна топка не пропускає дим, відповідно стіна навколо решітки не буде чорніти. 

Якщо при закритій дверці каміна і при умові, що відкривання дверки відбувається плавно, та димохідний канал відповідного розміру, а у кімнаті відчувається запах диму, - потрібно звернути увагу на герметичність конструкції камінної топки.


 Якщо Ви прислухаєтеся до наших побажань, то камін придбає естетичний вигляд і створить тепло і затишок у Вашому домі!