Оздоблення каміна з водяним контуром

Облицювання каміна з водяним контуром потрібно згідно з дизайном приміщення і він нічим не відрізнятиметься від традиційного каміна, проте ним можна користуватися, як котлом центрального опалення. Саме тому в облицюванні потрібно зробити доступи до певних вузлів.

Облицювання каміна з водяним контуром

Щоб камін з водяним контуром працював ефективно і безпечно, то його потрібно підключити до системи за допомогою додаткового обладнання. Частину цього обладнання можна винести в котельню чи інші приміщення, де є можливість його сховати. А от, наприклад, розширювальний бак має бути виключно над каміном. Цього не варто лякатися. При оздобленні каміна всі труби (чи інше обладнання) ховаються в його оббудові.
Широкий камин с водяным контуром
Створюючи загальний вигляд Вашого каміна, необхідно пам’ятати, що до певних елементів має бути доступ. Це не складно зробити за допомогою вентиляційних металевих решіток чи декоративних дверцят. Решітка також буде виконувати функцію віддачі тепла в приміщення.

Отже, якщо Ви робите облицювання каміна з водяним контуром, то зробіть це наступним чином:

Решітки для каміна

У верхній частині каміна потрібно поставити решітку, великого розміру, щоб був доступ до розширювального бачка.

На корпусі топки є запобіжний клапан, який потрібно прокрутити раз в рік, тому в місці його розташування можна застосувати решітку Р2 або Р1 (Darco).
Подача повітря для горіння регулюється дросельною заслонкою, яка знаходиться під топкою, до цього елемента також потрібен доступ, адже це механізм, котрий може вийти з ладу.
Ассортимент вентиляційних металевих решіток досить великий, тому можна підібрати до будь-якого дизайну, чи це буде камін в класичному стилі чи в стилі hi-tech.
Якщо топка відповідної якості, то верхня частина каміна не повинна чорніти. Також не має бути запаху горілих дров у приміщенні. Якщо Ви врахуєте наші побажання, то камін набуде естетичного вигляду та створюватиме тепло і затишок у Вашому домі!
Отримайте консультацію не виходячи з дому

Залиште нам свої контакти і ми відповімо на всі Ваші запитання