Замовити дзвінок

ТОП-10 статей, по камінних топках для опалення

Як не сумно, але холодна пора все ж змінює літо... Всі ми з нетерпінням і острахом чекаємо початку опалювального сезону.

Звичайно, сподіваємося на краще, але не забуваємо, що це «краще» залежить не тільки від політиків або ситуації в країні, а й від нас самих.

Ніхто краще нас самих не подбає про нас!

Протягом усієї нашої діяльності ми намагаємося донести один з напрямків альтернативної енергії - опалення дровами. Пропонуємо поєднати приємне з корисним: камін для душі + опалення для будинку!

Наскільки у нас це виходить - судити тільки Вам. Тому бажаємо Вам миру, спокою і тепла!

Отже, тут ми зробили підбірку з 10 статей, які користуються популярністю серед читачів нашого сайту. Звичайно, ми не зупинимося і надалі будемо висвітлювати якомога більше цікавої та корисної інформації.

  1. Що вибрати камін чи піч?
  2. Часті питання про каміни з водяним контуром
  3. Часті питання про камінних топках для повітряного опалення Tarnava
  4. Подача повітря в топку і його розподіл
  5. Як вибрати якісну камінну топку для постійного використання
  6. Фактори, що впливають на ефективність каміна
  7. Обробка каміну з водяним контуром
  8. Рекомендації по установці повітряної камінної топки
  9. Може камін бути причиною головного болю
  10. Проблеми при розпалюванні камінної топки
 

Популярні записи

Вирішили встановити камін, але не знаєте, з чого почати? У цій статті ми спробували розповісти про найважливіші моменти в облаштуванні та роботі опалювального повітряного каміна. Для кращого розуміння цього покроковий інструктаж ми доповнили схемами і фотографіями

 

Ви хочете обігріти будинок дровами, але впевнені, що для цього потрібно буде в кожній кімнаті побудувати масивну піч. Не обов'язково!!! Навіщо використовувати в будинку кілька джерел тепла, якщо можна в вітальні встановити гарний опалювальний камін і розвести від нього повітроводи (систему РГП).

 

Чи можна від каміна обігріти будинок? Як найбільш раціонально встановити камінну систему опалення? Що потрібно врахувати при монтажі? Чи можна зробити камінний обігрів в житловому будинку або тільки в новобудові? Нам часто задають подібні питання і ми постаралися на них відповісти, взявши за приклад один з останніх наших об'єктів.

 

Установка системи каміна опалення повітрям може бути проведена своїми руками, що допоможе вам заощадити кошти. Найкраще робити це ще на етапі будівництва. Щоб зробити систему незалежною від електроживлення або заощадити на довжині повітряних каналів, камінну топку бажано розташувати ближче до центру будинку або до групи приміщень, що обігріваються.

 

Камін на дровах у вітальні, гостьовий або навіть спальній кімнаті - це максимальний затишок, тепло і зачаровує картина палаючого багаття. Його присутність в приміщенні створює особливу ауру, додаючи в інтер'єр домашній затишок і романтику. Тому кількість бажаючих встановити в будинку камін з кожним днем збільшується.

 

Теплі відблиски домівки наповнять приміщення атмосферою спокою і благополуччя, подарують відчуття комфорту і стануть неповторною прикрасою житла. Створюючи дизайн вітальні з каміном, потрібно врахувати кілька важливих моментів. Про них ми і розповімо в сьогоднішній статті.

 

Хочете дізнатися, як переробити камін, щоб перетворити його в повноцінний опалювальний прилад для всього будинку? Читати далі

 

Відсутність можливості підключення до централізованої системи опалення, дорожнеча газу і електрики змушують шукати альтернативні способи обігріву будинку. Сучасна топка на дровах в будинку стане ідеальним джерелом тепла. Потужність і ефективність такої установки можна порівняти з опалювальними котлами. Сьогодні ми розповімо, як зробити камін для обігріву будинку, який забезпечить енергетичну незалежність, створить тепло і затишок в кожній кімнаті.

 

Монтаж і установка каміна ✧ Що потрібно передбачити задовго до його установки? Читайте в статті ➤ ➤ ➤

 

Яка висота труби щодо коника повинна бути? Як правильно визначити висоту труби? Про це та багато іншого читайте на нашому сайті ➤

 

Ваш камін світить і не гріє? Читайте про те, як можна покращити ефективність існуючого каміна

 

Ви сумніваєтеся чи встановлювати камін для опалення? Чи забезпечить такий камін тепло у всьому будинку? Читайте і знаходите відповіді на свої питання

 

Що таке камін з водяним контуром? Які його переваги? Камін з «водяним контуром» і «водяною сорочкою»: в чому різниця? Чи можна такий камін підключити до існуючої системи опалення?

 

Як довго в топках Tarnava горить вогонь? Чи потрібен монтаж шибера в системі каміна? Як правильно підібрати потужність топки? На якій підставі Tarnava дає 10 років гарантії на свою продукцію?

 

Як вибрати якісну камінну топку? На що звернути увагу при виборі? Як не помилитися? Сподіваємося, що наша стаття вам допоможе зробити правильний вибір!

 

Що впливає на продуктивність камінної топки? Як контролювати процес горіння? Які дрова використовувати? Детально про найважливіші фактори, що впливають на ефективність каміна в статті

 

Чим камін з водяним контуром відрізняється від традиційного? Куди заховати додаткове обладнання системи каміна з водяним контуром? Що треба врахувати при обробці

 

Камін викликає головний біль і навіть нудоту? Що може стати причиною головного болю при роботі каміна? Іноді відповіді на ці питання ствердними. Однак ми знаємо, який вихід із цієї ситуації

 

Чому камін димить? Трапляється, що дим потрапляє в кімнату, і це дуже небезпечно для здоров'я! Причин виникнення такої ситуації може бути кілька, розглянемо докладніше в даній статті